Menüü Vali tootegrupp

Wc-potid ja valamud Ifö

Meile meeldib rääkida kvaliteedist. See on tegelikult üks meie lemmikteemadest

Portselani oleme töödelnud juba üle saja aasta ja vannitoatooteid tootnud pea kaheksakümmend aastat. Selle ajaga oleme õppinud nii mõndagi. Ka seda, mis töötab ja jääb kestma, mis mitte. Eelistame vastupidavaid ja järeleproovitud materjale. Glasuuritud portselan ja emailitud teras on meie vankumatu valik sanitaartehniliste toodete jaoks, ehkki on olemas palju muid materjale, mis on odavamad ja lihtsamini töödeldavad.

 

Kuid hea materjal ei ole ainus tegur, mis tagab vastupidavad ja ka aastatepikkuse kasutamise järel uueväärsed vannitoatooted. Funktsionaalsus on täpselt sama oluline. Tuleb veenduda, et kõik on hästi läbi mõeldud ja katsetatud. Kui mõni loputusmehhanismi plastdetail ei vasta standardile või kruviauk on mõne millimeetri võrra joondusest väljas, siis ei jõua see toode kunagi kauplusesse. Ja sellisele tootele ei panda kunagi Ifö kaubamärki. Me ei tee kvaliteedis kunagi järeleandmisi.

 

Ifö tooted tagavad teie meelerahu. Meie tootmisprotsess on nüüdisaegsemaid maailmas, siiski kontrollivad kogenud professionaalid kõiki meie tooteid käsitsi. Miski ei jää juhuse hooleks. Meie toodetel on CE-märgis ning alates 1994. aastast oleme sertifitseeritud ISO 9001 kohaselt ja 1998. aastast ISO 14001 kohaselt. Teeme koostööd sõltumatut kvaliteedimärgist Nordic Quality omistava ühendusega.

 

Kvaliteedimärgised on kindlasti väga vajalikud, kuid parima tagasiside vannitubade ja kvaliteedi kohta saate neilt, kes töötavad nende toodetega iga päev. Rääkige oma torulukksepaga. Küsige temalt, milliste vannitubadega talle meeldib töötada. Kui vastuseks on Ifö, siis teate põhjust.