Menüü Vali tootegrupp

Wc-potid ja valamud Ceramica Olympia

olympia-logo-est

 

OLYMPIA sanitaarkeraamika annab võimaluse luua tervikliku ja ergonoomilise vannitoa, mis on kõrge kvaliteedi ning peene joonega, samas on kombineerimisel võimalikud funktsionaalsed ja stiilsed lahendused. Tugevalt isikupärasest vannitoast inspireeritud uus kollektsioon Olympia TEXTURE võimaldab keraamilisi pinnaelemente kohandada värvide, geomeetria ja dekoratiivelementide abil.


Texture valamud on seega antud kollektsioonile väga sobiv nimi kehastades unikaalset võimalust luua individuaalne disain keraamilise viimistlusega, mis on kooskõlas nii klassikalise kui ka modernse stiili eelistustega kasutades ära värve.

 

Sanitaarkeraamika Olympa Ceramica Details kollektsiooni kataloog >>>

 

Klassikalise sanitaarkeraamika Olympia Ceramica Impero Style kataloog >>>

 

Sanitaarkeraamika Olympia Ceramica kataloog >>>

 

Sanitaarkeraamika_Olympia_Ceramica jaehinnad >>>

.

valamud_olympia_ceramica

valamu_olympia_ceramica
sanitaarkeraamika_olympia_ceramica

sankeraamika_olympia_ceramica

 

 

Kollektsioon Crystal peegeldab selgelt elegantset kandilist disaini, mis on sobiv ka kõige nõudlikumasse ruumi. Tulemust võib tugevdada lisades metallik toone, mis muudavad selle eksklusiivse kollektsiooni täiesti unikaalseks.
Crystal kollektsioonist võib leida eraldiseisvaid valamuid, põrandale ja seinale wc-potte ja aksessuaare.

must_sanitaarkeraamika_olympia_ceramica

disainvalamud_olympia_ceramica

wc-pott_ja_bidee_olympia_ceramica

 

 

 

Kollektsioon Tutto pakub rikkalikku keraamiliste kraanikausside valikut.


valamud_tasapinnale_olympia_ceramica
valamud_tutto_olympia_ceramica

 

 

Kollektsiooni Clear iseloomustab pehme joon ja kompaktsus. Selle lihtsus ja elegants on esindatud külluslikus valamute sarjas mida voib paigaldada silmatorkamatule keraamilisele tasapinnale või õhukesele ja harmoonilisele alusele. Clear kollektsiooni wc-potid ja valamud on soodsa hinnaklassiga.

 

wc-pott_bidee_ja_valamud_clear_olympia_ceramica
 

jalaga_valamu_olympia_ceramica

porandapealne_wc-pott_ja_bide_olympia_ceramica

 

 

Nicole kollektsiooni wc-potte ja kraanikausse iseloomustab pehme joonega disain ning on mõeldud neile kes hindavad innovatiivseid vorme.

tasapinna_pealne_valamu_olympia_ceramica

jalaga_valamu_ja_porandapealne_wc-pott_nicole

 

 

 

Impero kollektsiooni wc-potid ja valamud esindavad klassikalist / retro stiili ning samas ei ole tähelepanuta jäetud tänapäevaseid nõudmisi. Kollektsioonis on lai valik tooteid klassikalises Itaalia ja Inglise stiilis.

 

klassikaline_valamu_korge_paagiga_wc-pott_ja_bidee_impero
klassikaline_wc-pott_ja_valamu_impero

 

 


Kooskõlas OLYMPIA filosoofiaga – sobiv lahendus igale vajadusele - loodi kollektsioon Auxilium, mis vastab ergonoomilistele ja praktilistele vajadusetele saavutamaks perfektset tulemust.

 

erivajadustega_inimestele_sankeraamika_olympia

 

Vanity washbasins on valamute kollektsioon vannituppa mille mitmekülgne mudelite valik on disainitud andmaks lihtsaid ja peeneid lahendusi. Mudeleid on võimalik erinevat viisi paigaldada ja ühendada nii eraldi kui ka kombineerituna mööbli elementidega.

tasapinna_sisse_uputatav_valamu_olympia_ceramica

tasapinna_pealne_valamu_olympiavalamu_tasapinnale_olympiakandiline_tasapinna_pealne_valamu_olympiatasapinda_uputatav_valamu_olympia_ceramica

 

 

   
Kodulehe hooldus