Menüü Vali tootegrupp

Wc-potid ja valamud

sanitaarkeraamika_kodustuudiost

Wc-potid ja valamud Villeroy & Boch

varviline_valamu_villeroy_&_boch

bidee_wc-pott_ja_valamu_villeroy_&_boch

 

 

Villeroy & Boch ViClean wc-pott >>>

 

Villeroy & Boch uudised 2017 >>>

 

Villeroy & Boch vannitubade kataloog World of Bathroom >>>

Wc-potid ja valamud Duravit

Duravitil on palju seeriaid, mis sobivad kokku meie viimistluskaubamajas müügil olevate Grohe segistitega. Duraviti kollektsioone on disaininud kuulsad arhitektid / disainerid nagu Philippe Starck, Sieger Design, EOOS, Matteo Thun, Christian Werner, Phoenix Design ja Kurt Merki Jr.. Duraviti eellugu ulatub juba 19. sajandi algusesse, kui Saksamaal Hornbergis hakati tootma savinõusid. 1950ndatel kasvas tootmine jõudsalt ning savi ja portselani kõrval hakati tootma ka kvaliteetset sanitaarkeraamikat. Sellest sai alguse tehase suur edukäik, millega tutvustati maailmale uut nime - Duravit, mida tunneme tänaselgi päeval. Lisaks kvaliteetsele toodangule paneb Duravit väga suurt rõhku ka keskkonnale, kaitstes looduslikke elemente nagu vesi, õhk ja pinnas ressursisäästliku tootmise näol. See peegeldub ka Duraviti toodetes, mille eesmärgiks on pakkuda veesäästlikke lahendusi.

Wc-potid ja valamud Gala

Gala valamud ja wc-potid.

 


 

Gala on Hispaani sanitaarkeraamika tootja, kes pakub terviklahendusi vannituppa- wc-pottid, urinalid, valamud, dushinurgad, vannitoamööbel, aksessuaarid, segistid ja aurusaunad.

 

wc-potid_ja_valamud_gala

valamud_gala

 

Kogu tootevalik >>>

Wc-potid ja valamud Gala Klea

sanitaarkeraamika_gala_klea

Bidee põrandale Klea
175.00 EUR/tk
 
Soodus
Valamu tasapinna peale Klea
349.00 EUR/tk
 
Soodus
Valamu tasapinna peale Klea
449.00 EUR/tk
 
Wc-pott paagiga Klea
479.00 EUR/tk
 

Wc-potid ja valamud Gala Emma / Emma Square

sanitaartehnika_gala_emma

WC pott, wc potid, wc-pott, wc-potid, valamu, valamud, kraanikauss, kraanikausid, vannitoa valamu, seinapealne wc-pott, tualetipott, tualetipotid.

Wc-potid ja valamud Ceramica Olympia

olympia-logo-est

 

OLYMPIA sanitaarkeraamika annab võimaluse luua tervikliku ja ergonoomilise vannitoa, mis on kõrge kvaliteedi ning peene joonega, samas on kombineerimisel võimalikud funktsionaalsed ja stiilsed lahendused. Tugevalt isikupärasest vannitoast inspireeritud uus kollektsioon Olympia TEXTURE võimaldab keraamilisi pinnaelemente kohandada värvide, geomeetria ja dekoratiivelementide abil.


Texture valamud on seega antud kollektsioonile väga sobiv nimi kehastades unikaalset võimalust luua individuaalne disain keraamilise viimistlusega, mis on kooskõlas nii klassikalise kui ka modernse stiili eelistustega kasutades ära värve.

 

Sanitaarkeraamika Olympa Ceramica Details kollektsiooni kataloog >>>

 

Klassikalise sanitaarkeraamika Olympia Ceramica Impero Style kataloog >>>

 

Sanitaarkeraamika Olympia Ceramica kataloog >>>

 

Sanitaarkeraamika_Olympia_Ceramica jaehinnad >>>

.

valamud_olympia_ceramica

valamu_olympia_ceramica
sanitaarkeraamika_olympia_ceramica

sankeraamika_olympia_ceramica

 

 

Kollektsioon Crystal peegeldab selgelt elegantset kandilist disaini, mis on sobiv ka kõige nõudlikumasse ruumi. Tulemust võib tugevdada lisades metallik toone, mis muudavad selle eksklusiivse kollektsiooni täiesti unikaalseks.
Crystal kollektsioonist võib leida eraldiseisvaid valamuid, põrandale ja seinale wc-potte ja aksessuaare.

must_sanitaarkeraamika_olympia_ceramica

disainvalamud_olympia_ceramica

wc-pott_ja_bidee_olympia_ceramica

 

 

 

Kollektsioon Tutto pakub rikkalikku keraamiliste kraanikausside valikut.


valamud_tasapinnale_olympia_ceramica
valamud_tutto_olympia_ceramica

 

 

Kollektsiooni Clear iseloomustab pehme joon ja kompaktsus. Selle lihtsus ja elegants on esindatud külluslikus valamute sarjas mida voib paigaldada silmatorkamatule keraamilisele tasapinnale või õhukesele ja harmoonilisele alusele. Clear kollektsiooni wc-potid ja valamud on soodsa hinnaklassiga.

 

wc-pott_bidee_ja_valamud_clear_olympia_ceramica
 

jalaga_valamu_olympia_ceramica

porandapealne_wc-pott_ja_bide_olympia_ceramica

 

 

Nicole kollektsiooni wc-potte ja kraanikausse iseloomustab pehme joonega disain ning on mõeldud neile kes hindavad innovatiivseid vorme.

tasapinna_pealne_valamu_olympia_ceramica

jalaga_valamu_ja_porandapealne_wc-pott_nicole

 

 

 

Impero kollektsiooni wc-potid ja valamud esindavad klassikalist / retro stiili ning samas ei ole tähelepanuta jäetud tänapäevaseid nõudmisi. Kollektsioonis on lai valik tooteid klassikalises Itaalia ja Inglise stiilis.

 

klassikaline_valamu_korge_paagiga_wc-pott_ja_bidee_impero
klassikaline_wc-pott_ja_valamu_impero

 

 


Kooskõlas OLYMPIA filosoofiaga – sobiv lahendus igale vajadusele - loodi kollektsioon Auxilium, mis vastab ergonoomilistele ja praktilistele vajadusetele saavutamaks perfektset tulemust.

 

erivajadustega_inimestele_sankeraamika_olympia

 

Vanity washbasins on valamute kollektsioon vannituppa mille mitmekülgne mudelite valik on disainitud andmaks lihtsaid ja peeneid lahendusi. Mudeleid on võimalik erinevat viisi paigaldada ja ühendada nii eraldi kui ka kombineerituna mööbli elementidega.

tasapinna_sisse_uputatav_valamu_olympia_ceramica

tasapinna_pealne_valamu_olympiavalamu_tasapinnale_olympiakandiline_tasapinna_pealne_valamu_olympiatasapinda_uputatav_valamu_olympia_ceramica

 

 

Lõpumüük
Valamu Olympia Rubino 52cm
65.00 EUR/tk
 
Lõpumüük
WC pott Olympia Rubino
199.00 EUR/tk
 

Wc-potid ja valamud Hatria S.p.A.

wc-potid_ja_bideed_hatriavalamud_hatria

Hatria kuulub Marazzi Gruppi ning tegeleb kaasaegsesse vannituppa sobiva keraamilise sanitaartehnika tootmisega.

Erinevat tüüpi ja kuju valamud, põrandale või seinale kinnituvad tualettpotid ja bideed ning dušialused: need on vaid mõningad kaubaartiklid Hatria kataloogist mis sisaldab ka vannitoa mööblit, riiuleid, aksessuaare ja rätikuhoidjaid.
klassikaline_sanitaarkeraamika_hatria

jalgadega_valamu_hatria

WC pott, wc potid, wc-pott, wc-potid, valamu, valamud, kraanikauss, kraanikausid, vannitoa valamu, seinapealne wc-pott, tualetipott, tualetipotid.

Hatria poolt rakendatud uuenduslikud tehnoloogiad nende uues, esirindlikus Teramo (Itaalia) tehases on olulisednarendamaks vannitoa toodete kollektsiooni mis on pidevas arengus koos loomingulise panusega suurnimedelt disaini valdkonnas. 

Esteetiline uurimustöö, kõrgtehnoloogia, funktsionaalne disain, usaldusväärsus ja traditsioon: need on Hatria strateegia nurgakivid.

 

wc-pott_hatriabidee_hatriaeraldiseisev_valamu_hatria

 

 

Kollektsioonid >>>

 

 

 

 

 

Wc-potid ja valamud Globo

Ceramica Globo on üks Itaalia suurematest sanitaarkeraamika tootjatest. Globo tootevalikus leiab nii retro kui ka modernses stiilis sanitaarkeraamikat ja vannitoamööblit. Ettevõtte on juba 1980 aastast tootnud kõrge kvaliteediga keraamikat ning tootevalik laieneb pidevalt värskete seeriatega.

 

Sanitaarkeraamika Globo kataloog 16.01 >>>

 

Sanitaarkeraamika Globo uudised 2017 >>>

 

pissuaarid_globo

vannituba_globo

wc-pott_ja_bidee_globo

vann_globo

                         valamud_globo

 

Wc-potid Kohler

 

 

Kohler on USA kvaliteettootja ning omab väga suures valikus erineva disainiga klassikalises ja modernses stiilis wc-potte. Lisaks tavapärastele põrandal asetsevate ning seinapealsetele wc-pottidele on võimalik tellida intelligentset isepuhastuvat valgustuse ja stereosüsteemiga wc-potti, mis omab bidee funktsiooni ning on kaugjuhtimispuldiga juhitav. Potil on soojendusega potikaas ja ka jalgade soojendamise funktsioon.

 

 

wc-pott_kohler

isepuhastuv_wc-pott_kohler

modernsed_wc-potid_kohler

 

KOHLER wc-potid >>>

 

Valamud Kohler

 

Kohleri valamu valikust leiab ka kõige nõudlikum klient endale väga erilise lahenduse kas keraamikast, klaasist, marmorist, roostevabast terasest, malmist või pronksist valmistatud tõelise kunstiteose näol.

 

klaasist_valamu_kohler

pronksist_valamu_kohler

disainvalamu_kohler

valamu_kohler

klassikaline_valamu_kohlerklassikalised_valamud_kohler

jalgadega_valamu_kohlervannitoa_valamu_kohler

 

 

 

 

 

 

Kohler valamute kollektsioonid >>>

 

 

Valamud PAA

Wc-potid ja valamud Laufen

Wc-potid ja valamud Ifö

Meile meeldib rääkida kvaliteedist. See on tegelikult üks meie lemmikteemadest

Portselani oleme töödelnud juba üle saja aasta ja vannitoatooteid tootnud pea kaheksakümmend aastat. Selle ajaga oleme õppinud nii mõndagi. Ka seda, mis töötab ja jääb kestma, mis mitte. Eelistame vastupidavaid ja järeleproovitud materjale. Glasuuritud portselan ja emailitud teras on meie vankumatu valik sanitaartehniliste toodete jaoks, ehkki on olemas palju muid materjale, mis on odavamad ja lihtsamini töödeldavad.

 

Kuid hea materjal ei ole ainus tegur, mis tagab vastupidavad ja ka aastatepikkuse kasutamise järel uueväärsed vannitoatooted. Funktsionaalsus on täpselt sama oluline. Tuleb veenduda, et kõik on hästi läbi mõeldud ja katsetatud. Kui mõni loputusmehhanismi plastdetail ei vasta standardile või kruviauk on mõne millimeetri võrra joondusest väljas, siis ei jõua see toode kunagi kauplusesse. Ja sellisele tootele ei panda kunagi Ifö kaubamärki. Me ei tee kvaliteedis kunagi järeleandmisi.

 

Ifö tooted tagavad teie meelerahu. Meie tootmisprotsess on nüüdisaegsemaid maailmas, siiski kontrollivad kogenud professionaalid kõiki meie tooteid käsitsi. Miski ei jää juhuse hooleks. Meie toodetel on CE-märgis ning alates 1994. aastast oleme sertifitseeritud ISO 9001 kohaselt ja 1998. aastast ISO 14001 kohaselt. Teeme koostööd sõltumatut kvaliteedimärgist Nordic Quality omistava ühendusega.

 

Kvaliteedimärgised on kindlasti väga vajalikud, kuid parima tagasiside vannitubade ja kvaliteedi kohta saate neilt, kes töötavad nende toodetega iga päev. Rääkige oma torulukksepaga. Küsige temalt, milliste vannitubadega talle meeldib töötada. Kui vastuseks on Ifö, siis teate põhjust.

Wc-potid ja valamud Gustavsberg

WC-POTID

WC-potti peab olema lihtne puhtana hoida, see peab värske välja nägema ja kaua vastu pidama. Seepärast on Gustavsberg otsustanud kulutada palju aega ja energiat nutikate lahenduste, kvaliteetse portselani ja nägusa disaini väljatöötamisele. Sõltuvalt sellest, milline on sinu tualettruum ja millised on sinu soovid, leiad sa hulgaliselt WC-potte, mille vahel valida. Ükskõik kas otsid luksuslikumat disaini või lihtsalt funktsionaalsust, Gustavsbergil on sinu jaoks sobiv WC-pott olemas. 

 

Valamud ja väikevalamud

Kõiki Gustavsbergi valamuid ja väikevalamuid ühendab portselani kõrge kvaliteet. Head valamut peab olema lihtne puhtana hoida ning see peab olema funktsionaalne ja pika kasutuseaga. Seejärel on muidugi tähtis disain, et tualettruum vastaks just sinu maitsele. Sõltumata sellest, milline on sinu tualettruum ja millised on sinu esteetilised eelistused, leiad sa hulgaliselt mudeleid ja suurusi, mille vahel valida. Oleme Gustavsbergis jaganud oma tooted valamuteks (laius üle 50 cm) ja väikevalamuteks (laius alla 50 cm). Gustavsbergi valamud ja väikevalamud on disainitud eriti funktsionaalseks, portselani puhtad ja kaunid jooned lihtsustavad puhastamist. Loe altpoolt veel meie valamute ja väikevalamute kohta. Lehe alaosast leiad teisi sellesse valdkonda kuuluvaid tooteid, näiteks valamuid töötasapindadele, valamutarvikuid jne.

Wc-potid ja valamud Roca

Wc-potid ja valamud Ravak