Menüü Vali tootegrupp

Vinüülparkett ehk LVT

Quick Step Balance Click

Quick Step Balance Click Plus

Quick Step Balance Glue Plus

Quick Step Ambient Click

Quick Step Ambient Click Plus

Quick Step Ambient Glue Plus

Quick Step Pulse Click

Quick Step Pulse Click Plus

Quick Step Pulse Glue Plus

Quick Step Alpha Tiles

Quick Step Alpha Medium Planks

Quick Step Alpha Small Planks

Vinüülparkett Tarkett Starfloor Click 30

​Lihtne paigaldada, kindlalt paika lukustuv lukusüsteem, Starfloor Click 30 vinüülparkett muudab renoveerimise lihtsaks. Vinüülparkett on väga vastupidav, omab suurepärast kestvust ja kohandub hästi erinevat tüüpi arhitektuuriga, samuti ka kõige modernsema ja kaasaegsemaga.

 

 • Ujuv paigaldus

 • Kiire paigaldus

 • Kõrge vastupidavus

 • Kindel ühendussüsteem

 • Kauakestev tänu konstruktsioonile: 4 mm paksune                  

 • Vastupidav tänu kulumiskihile: 0,3 mm

 

Vinüülparkett LVT Tarkett ID Inspiration 55

Vinüülparkett e. LVT Tarkett ID Inspiration 55

INSPIRATSIOON LUUA KOHANDATUD RUUME
Tutvuge iD Inspiration lõputute disainivõimalustega tõeliselt modulaarses tootevalikus, et luua ruume, mis peegeldavad kaubamärgi imagot, tekitavad emotsioone ning tagavad positiivse kliendikogemuse. iD Inspiration pakub üle 75 000 võimaliku kombinatsiooni, et kujundada ruumi, valguse ja efektide tajumist teie poolt vabalt valitud paigutuste, disaini, pinnastruktuuri ja kaldserva abil.


DISAINITUD EUROOPAS JA VALMISTATUD SAKSAMAAL
iD Inspiration on loodud meie Euroopa disainerite poolt, kes tuginesid Tarkett Observeri disainiuuringu tulemuste põhjal uusimatele tarbijakogemuse trendidele. Tänu oskuslikule tootmisele Saksamaal, saame tagada paindlikku tootmist, tippkvaliteediga toodet ning äärmiselt tõhusat klienditeenindust. Sõltumata viisist, kuidas soovite iD Inspiration põrandakatet kohandada, Tarkett tarnib põrandakatte ükskõik kuhu, millal ja kuidas, vastavalt teie soovile.


SÄÄSTLIK PÕRANDAKATE TERVEKS KASUTUSEAKS
iD Inspiration on loodud vastavalt keskkonnaalastele standarditele, et minimeerida mõju keskkonnale, panustada inimeste heaolusse ning võimaldada kasutusea lõppedes uuesti kasutamist. Lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) emissioonid jäävad allapoole mõõdetavat taset, mis aitab kaasa siseruumide optimaalse õhukvaliteedi tagamisele. Antud põrandakate on valmistatud 50% naturaalsest materjalist, sisaldab 48% ümbertöödeldud materjali ning on 100% korduvkasutatav. Ainulaadne kaitsekiht tagab väiksema ressursikulu puhastamisele, mille tagajärjeks on parem keskkondlik jalajälg ja väike elutsükli maksumus.

 

 

 • Kohandamisprogrammi abil võimalik valida üle 75 000 kombinatsiooni vahel. Lõputud värvi-, mustri- ja pinnaefektide kombinatsioonid ning kaldserva valikud. Floorcraft disainiteenus ja sobivad lisad pakuvad rohkem personaliseerimisvõimalusi. Sobib ideaalselt kasutamiseks poodides, hotellides ja vabaaja keskkondades, kus nutikas disain on oluline. 0,7 mm PVC läbipaistev kulumiskiht: erakordselt tugev ja täkkekindel (saadaval ka 0,55 mm kulumiskihiga). TopClean XP PUR kaitsekiht tagab lihtsa ja soodsa hoolduse ning võimaldab tehtud investeeringult kiiret tulu.

 

Vinüülparkett Tarkett Starfloor Click 55

Vinüülparkett LVT Tarkett iD Inspiration Click

 

 

IDEAALNE JA KIIREIM LAHENDUS KÕIGILE KAUBANDUSLIKELE RUUMIDELE

 

iD Inspiration Click’i abil saate Te tänu selle allaklapitavale klikk-süsteemile optimeerida oma vinüülist põrandakatte paigaldamise aega! Paigaldamine muutub 20% kiiremaks kui liimitavate LVT’de ja 10% kiiremaks kui muude klikk-süsteemide korral.

 

 • Ideaalne kauplustele, hotellidele ja vaba aja veetmise keskkondadele, kus on oluline nutikas disain, ning nii uutele ehitistele kui renoveeritutele – kiire ja puhas paigaldamine on täiuslik kiire tempoga keskkondade jaoks!

 • 0,55 mm puhtast PVC’st läbipaistev kulumiskiht: erakordselt kulumiskindel ja täkestustele vastupidav

 • TopClean XP PUR pinnatöötlus lihtsa, madala kulukusega hoolduse ja suure tulususega investeeringu jaoks

 • Bfl-s1 põlemiskindlus

 • 10-aastane garantii kaubanduslikul kasutamisel kui seda kasutatakse koos Tarkomfort Promium’ga (muidu 5 aastat)

 • Terviklik valik sihtotstarbelisi tarvikuid, sealhulgas täielikult sobiva värviga põrandaliistud

 • Valmistatud Saksamaal

 

vinuulparkett_lvt_id_inspiration_klikkvinuulparkett_lvt_tarkett_id_inpiration2

 

Vinüülparkett LVT Tarkett iD Inspiration Loose-lay

AINULAADNE ASETUSE TEHNOLOOGIA KIIREKS JA KULUSID KOKKUHOIDVAKS PAIGALDUSEKS! 

 

Ujuvalt paigaldatavat (Loose-lay) toodet iD Inspiration saab teiste moodul vinüülist lahendustega võrreldes kuni kolm korda kiiremini paigaldada (Tarkett´i sisestel katsetel põhinev hinnang) tehes selle täiuslikuks väikeste- või kasutuses pindade või kiiret paigaldamist nõudvate keskkondade jaoks. Kuna toode leevendab ebaühtlaseid kohti, vajab see paigaldamiseks vähest aluspõranda ettevalmistust või ei vaja seda üldse ning ei vaja ka liimi (akrüülliimi vaja ei ole; vaid väga suurte pindade jaoks on vaja nakkumist soodustavat ainet; palun tutvuge paigaldusjuhendiga!). Seetõttu väheneb materjali- ja tööjõukulu. Ujuvalt paigaldatav iD Inspiration sisaldab ka ainulaadset libisemisvastast tagapõhja. Selle patenteeritud kalasabaga disain ja muster tagavad plangu tugeva haakuvuse ja stabiilsuse. Ujuvalt paigaldatavat iD Inspiration katet saate väga kergesti eemaldada tootele või aluspõrandale kahjustusi tekitamata, tehes tulevased renoveerimised seega lihtsamaks, kiiremaks ja odavamaks.
LAI VALIK EKSKLUSIIVSEID DISAINE!
Ujuvalt paigaldatav iD Inspiration on saadaval 22´s peene disainiga laua (19 puidu olemust) ja plaadi (3 kivimustrit) formaadis. Viimase lihvi andmiseks kasutage Tarkett´i tarvikuid: põrandaliistud, üleminekud ja kaldteeprofiilid.
 

 • Kõrge aluspõrandaga haakuvuse tase: kalasabamuster hoiab ära kõigis suundades libisemise; tagapõhja materjal tagab hea haakuvuse. Teeb paigaldamise lihtsaks ja vastupidavaks.

 • Äärmiselt kiire paigaldamine: 3 korda kiirem kui maha liimitav LVT, 1,5 korda kiirem kui vertikaalne LVT Click.

 • Võimalus põranda eemaldamiseks alust kahjustamata: lihtne renoveerimine ja hooldamine

 • Sama mõõtmete stabiilsus mis maha liimitaval LVT-l: lokkimisest vaba toode

 • 10-aastane ühiskondlik garantii

 • 100% ftalaadivaba

 • Toodetud Saksamaal

 

vinuulparkett_lvt_tarkett_loose_lay

vinuulparkett_lvt_tarkett_loose_lay2

 

 

Granorte vinylcork vinüülparkett

Taasleiutatud vinüülpõrand. VINYLCORK vinüülparkett eristub kauni välisilme, suurepäraste tööomadustega kulumiskihi ja uudse ujuvkonstruktsiooniga, millega koos lisandub veel üks korgikiht mugavuse suurendamiseks ja heliisolatsiooni tõhustamiseks.

 

GRANORTE vinüülkorgi paigaldusjuhis >>

GRANORTE tehnilised andmed >>

Spc Graboplast

Uus toode
Soodus
Kivivinüülplaat SPC Domino Tormund
54.60 EUR/pk
20.99 EUR/m²
   
Kodulehe hooldus