Menüü Vali tootegrupp

Vinüülparkett LVT Tarkett iD Inspiration Loose-lay

AINULAADNE ASETUSE TEHNOLOOGIA KIIREKS JA KULUSID KOKKUHOIDVAKS PAIGALDUSEKS! 

 

Ujuvalt paigaldatavat (Loose-lay) toodet iD Inspiration saab teiste moodul vinüülist lahendustega võrreldes kuni kolm korda kiiremini paigaldada (Tarkett´i sisestel katsetel põhinev hinnang) tehes selle täiuslikuks väikeste- või kasutuses pindade või kiiret paigaldamist nõudvate keskkondade jaoks. Kuna toode leevendab ebaühtlaseid kohti, vajab see paigaldamiseks vähest aluspõranda ettevalmistust või ei vaja seda üldse ning ei vaja ka liimi (akrüülliimi vaja ei ole; vaid väga suurte pindade jaoks on vaja nakkumist soodustavat ainet; palun tutvuge paigaldusjuhendiga!). Seetõttu väheneb materjali- ja tööjõukulu. Ujuvalt paigaldatav iD Inspiration sisaldab ka ainulaadset libisemisvastast tagapõhja. Selle patenteeritud kalasabaga disain ja muster tagavad plangu tugeva haakuvuse ja stabiilsuse. Ujuvalt paigaldatavat iD Inspiration katet saate väga kergesti eemaldada tootele või aluspõrandale kahjustusi tekitamata, tehes tulevased renoveerimised seega lihtsamaks, kiiremaks ja odavamaks.
LAI VALIK EKSKLUSIIVSEID DISAINE!
Ujuvalt paigaldatav iD Inspiration on saadaval 22´s peene disainiga laua (19 puidu olemust) ja plaadi (3 kivimustrit) formaadis. Viimase lihvi andmiseks kasutage Tarkett´i tarvikuid: põrandaliistud, üleminekud ja kaldteeprofiilid.
 

  • Kõrge aluspõrandaga haakuvuse tase: kalasabamuster hoiab ära kõigis suundades libisemise; tagapõhja materjal tagab hea haakuvuse. Teeb paigaldamise lihtsaks ja vastupidavaks.

  • Äärmiselt kiire paigaldamine: 3 korda kiirem kui maha liimitav LVT, 1,5 korda kiirem kui vertikaalne LVT Click.

  • Võimalus põranda eemaldamiseks alust kahjustamata: lihtne renoveerimine ja hooldamine

  • Sama mõõtmete stabiilsus mis maha liimitaval LVT-l: lokkimisest vaba toode

  • 10-aastane ühiskondlik garantii

  • 100% ftalaadivaba

  • Toodetud Saksamaal

 

vinuulparkett_lvt_tarkett_loose_lay

vinuulparkett_lvt_tarkett_loose_lay2

 

 

   
Kodulehe hooldus