Menüü Vali tootegrupp

Vinüülparkett LVT Tarkett ID Inspiration 55

Vinüülparkett e. LVT Tarkett ID Inspiration 55

INSPIRATSIOON LUUA KOHANDATUD RUUME
Tutvuge iD Inspiration lõputute disainivõimalustega tõeliselt modulaarses tootevalikus, et luua ruume, mis peegeldavad kaubamärgi imagot, tekitavad emotsioone ning tagavad positiivse kliendikogemuse. iD Inspiration pakub üle 75 000 võimaliku kombinatsiooni, et kujundada ruumi, valguse ja efektide tajumist teie poolt vabalt valitud paigutuste, disaini, pinnastruktuuri ja kaldserva abil.


DISAINITUD EUROOPAS JA VALMISTATUD SAKSAMAAL
iD Inspiration on loodud meie Euroopa disainerite poolt, kes tuginesid Tarkett Observeri disainiuuringu tulemuste põhjal uusimatele tarbijakogemuse trendidele. Tänu oskuslikule tootmisele Saksamaal, saame tagada paindlikku tootmist, tippkvaliteediga toodet ning äärmiselt tõhusat klienditeenindust. Sõltumata viisist, kuidas soovite iD Inspiration põrandakatet kohandada, Tarkett tarnib põrandakatte ükskõik kuhu, millal ja kuidas, vastavalt teie soovile.


SÄÄSTLIK PÕRANDAKATE TERVEKS KASUTUSEAKS
iD Inspiration on loodud vastavalt keskkonnaalastele standarditele, et minimeerida mõju keskkonnale, panustada inimeste heaolusse ning võimaldada kasutusea lõppedes uuesti kasutamist. Lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) emissioonid jäävad allapoole mõõdetavat taset, mis aitab kaasa siseruumide optimaalse õhukvaliteedi tagamisele. Antud põrandakate on valmistatud 50% naturaalsest materjalist, sisaldab 48% ümbertöödeldud materjali ning on 100% korduvkasutatav. Ainulaadne kaitsekiht tagab väiksema ressursikulu puhastamisele, mille tagajärjeks on parem keskkondlik jalajälg ja väike elutsükli maksumus.

 

 

  • Kohandamisprogrammi abil võimalik valida üle 75 000 kombinatsiooni vahel. Lõputud värvi-, mustri- ja pinnaefektide kombinatsioonid ning kaldserva valikud. Floorcraft disainiteenus ja sobivad lisad pakuvad rohkem personaliseerimisvõimalusi. Sobib ideaalselt kasutamiseks poodides, hotellides ja vabaaja keskkondades, kus nutikas disain on oluline. 0,7 mm PVC läbipaistev kulumiskiht: erakordselt tugev ja täkkekindel (saadaval ka 0,55 mm kulumiskihiga). TopClean XP PUR kaitsekiht tagab lihtsa ja soodsa hoolduse ning võimaldab tehtud investeeringult kiiret tulu.

 

   
Kodulehe hooldus