Menüü Vali tootegrupp

Vannitoamööbel

Meie siseviimistluskaubamajast leiate suurima valiku erineva hinnaklassiga kvaliteetset vannitoamööblit.

Vannitoamööbel on esindatud nii hästi, kui ka vähem tuntud kaubamärkide näol. Tootevalikust leiab mööblit vannitubade tarbeks erinevatelt brändidelt nagu Villeroy & Boch, Duravit, Läufen, Gustavsberg, Ifö, Hafro Geromin, Artesi, Ardeco, Ambiance Bain, Gala, Eban, Ravak jne. Vannitoamööbel on meil tellimuskaup seega on võimalik kombineerida erinevatest mõõtudest, materjalidest, värvustest ja disainilt just enda vannitoa tarbeks sobiv erilahendus.

 

Kodustuudio kauplusesse on tehtud toodanguga tutvumiseks 10 vannitoamööbliga sisustatud näidisvannituba, mille hulgast leiab näiteid vannitubade sisustamiseks nii modernses kui ka klassikalises stiilis.

 

Kohtumiseni siseviimistluskaubamajas!

Vannitoamööbel Gala

 

Gala on hispaania kvaliteettootja kes pakub terviklahendusi vannitubadele alustades aksessuaaridest ja lõpetades aurusaunade ja massaaživannidega. Lisaks on Galal on hea valik kvaliteetset vannitoamööblit soodsamast kuni keskmise hinnatasemeni.

Vannitoamööbel, vannitoakapp, valamukapp, vannitoapeegel

vannitoamööbel_gala

 

 

Vannitoamööbel Ambiance Bain

 vannitoamoobel_ambience_bain

 

Ambiance Bain - Prantsuse päritolu kvaliteettootja, kelle tunnuseks on kvaliteetsed pika kasutusajaga tooted ning uudsed ruumi säästvad lahendused.

Iga AB vannitoamööbel on disainitud pidades silmas toote funkstsiooni vannitoas ning kasutades:
*Kvaliteetseid komponente- PLUM siinid, sahtli sisud, kvaliteetsed toormed.
*Uudseid tehnoloogilisi lahendusi- elektrilised puutetundlikud sahtliavanemised ja sulgumised ning SMO-st valamud, dushialused ning dushiseinad. Toote viimistlusmaterjali nurkade lõikamiseks kasutatakse laserlõikust, mis sulgeb ühenduse täieliult ning lakkimisel autotööstuses kasutusel olevat tehnoloogiat, mis tagab tootele kõrge vastupidavuse niiskusele.

 

vannitoakapp_ambiance_bain


SMO on 100% antibakteriaalne materjal, mis koosneb marmori purust ja siduvatest vaikudest ning omab lisaks ka antibakteriaalset töötlust. Materjal on ideaalne vormitav töötasapindadeks, vannitoavalamuteks, dushialusteks
ja seinapaneelideks. SMO-d on saadaval 22-s erinevas värvitoonis, nii mati kui läikiva viimistlusega.

AB toodetel on 5a tootjagarantii.

 

 

valamukapp_ambiance_bain

vannituba_ambiance_bain

 

 

Vannitoamööbel Ambiance Bain 2017 tootekataloog >>>

 

Vannitoamööbel Akido 2017 tootekataloog >>>

Vannitoamööbel Artesi

 

 

Tootekatloog >>>

Vannitoamööbel Ardeco

 

Kollektsioonid >>>

Vannitoamööbel Idistudio

 

Vannitoamööbel IDI Studio 

 

 

IDI Studio vannitoamööbli kollektsioonid >>>

 

 

Vannitoamööbel Eban

eban-logo-est

 

Firma Eban (Itaalia) loodi 1970. aastal ning on spetsialiseerunud täispuidust vannitoamööbli valmistamisele. Firma idee on pakkuda ainulaadset ning suures valikus mööblit, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest. Eban pakub nii vanas stiilis vannitoamööblit kui ka modernsemaid mudeleid ning neid kõiki laias viimistluste valikus.

 

 

 

Kollektsioonid >>>

 

Vannitoamööbel GEROMIN

 

Hafro Geromin omab rohkem kui 60a kogemust vannitoamööbli tootmises. Hafro vannitoamööbel on Itaalia modernse disaini ning uudsete materjalide koosluse kvaliteetne tulem.

 

vannitoamööbel hafro 32 1

vannitoamööbel hafro 32

vannitoamööbel haafro 01

 

Vannitoamööbli valik >>>

 

Vannitoamööbel Villeroy & Boch

Vannitoamööbel Duravit

Vannitoamööbel Laufen

Vannitoamööbel Ravak