Menüü Vali tootegrupp

Vannid Gustavsberg

 

Gustavsbergist terviklik vannituba – wc-potid, bideed, pissuaarid, valamud, vannid, vannitoamööbel, dušinurgad ja segistid.

 

Gustavsbergi eesmärk on pakkuda terviklikke vannitoalahendusi, mis muudavad elu lihtsamaks ja mugavamaks. Kombinatsioon kõrgekvaliteetsete nutikate funktsioonidega toodetest ja põhjamaade disainist muudavad Gustavsbergi toodangu terviklikuks lahenduseks kogu vannitoale. Võib tunduda ilmselge ja ilmselt see ongi täpseks põhjuseks miks Gustavsbergil on olnud au tarnida oma vanntoatooteid juba üle 190 aasta.

 

Portselani tootmine sai Gustavsbergis alguse  juba 1825 aastal ja tänaseks on Gustavsberg arenenud keraamikatööstuse üheks juhtivaks kaubamärgiks. Gustavsbergi pikk ajalugu põhineb  meie traditsioonide ja juurte põimumisel modernse tehnoloogia ja disainikeelega.

 

Vannid

Lesimine ilusas vannis pärast pikka ja väsitavat päeva vabastab pingest ja lõõgastab lihaseid. Gustavsbergi paneelita vannid on puhta ja moodsa disainiga ning neid saab komplekteerida erinevates värvides ja suurustes täis- ja poolpaneelidega. Vannid on saadaval lisaks libisemisvastase töötlusega Anti-slip, mis muudab need ohutumaks, ning spetsiaalse pinnatöötlusega GlazePlus, mis lihtsustab nende puhastamist. Sinu soovist olenemata on Gustavsbergil sinu jaoks vann olemas.