Menüü Vali tootegrupp

Vaipkatted Infloor

 Infloor vaip

Moodsat sisekujundust iseloomustab avatud pindade mõjukus. Elukeskkonna loomingulises kujunduses kajastub meie elamisoskus materiaalsel kujul. Mis võiks olla veel sobilikum moodsa, aegumatu ja kauni elukeskkonna rõhutamiseks kui täielik valik kütkestavaid vaipu ja ülepõranda vaipkatteid?

 

Infloor on edukalt pühendunud sellele ideele. Ulrich Dresingi loodud pereettevõte on, alates selle asutamisest 1977. aastal, kujundanud ainulaadseid vaipkatteid, mille värvuste ja mustrite valikuga, materjali struktuuride ja paindlike laotusvõimalustega saab edastada loomingulise elustiili avatuse tunnet.

 

Asjatundlikkus ja paljude aastate kogemused on toona vaid kolme töötajaga ja ühe taftimismasinaga alustanud ettevõtte teinud tänapäeval tuntuks üle kogu Euroopa. Üle 100 asjatundliku töötaja püüdlevad kõiki oma teadmisi ja kogemusi ära kasutades valmistada aastas ligi neli miljonit ruutmeetrit ülepõranda vaipkatteid, mis teeb aastakäibeks ligi 30 miljonit eurot.

 

Tootmine

Väga moodsad, otstarbekad ja tõhusad tootmisseadmed võimaldavad Inflooris valmistada suurepärase kvaliteediga ülepõranda vaipkatteid.

 

Tänapäeval töötavad Inflooris 13 taftimismasinat, kõrgeima tehnilise standardiga taustamisseadmed ja värvimis- ning trükkimisliin. Kuid tähtis ei ole mitte ainult tootmistehnoloogia.

 

Suurt tähelepanu pööratakse ka klienditeenindusele: paindlikkus, kiired tarnetähtajad ja täielik usaldusväärsus ning tellimuste täitmise täpsus on ettevõtte filosoofia põhitunnused.

 

 vaipkatted hotellidesse

Esindussari. Vaibal elamine tähendab elamist ja töötamist vaikses, harmoonilises keskkonnas. Ainulaadsust saab rõhutada värvi- ja ruumikujundusega.

 

 

 

   
Kodulehe hooldus