Menüü Vali tootegrupp

Vaip Mohawk

mohawk_logo_est

 

 

 

 

Ärge muretsege!  See on SmartStrand® vaip

 

SmartStrand on AINUKE vaip millel on “seesmine” pleki- ja määrdumiskaitse mis ei kulu ega eemaldu pestes MITTE KUNAGI.

 • Suurepärane vastupidavus ja pehmus, mis tagab meelerahu ning mugavuse

 • Eluaegne pleki- ja määrdumiskaitse, mis on tootes eneses mitte peale pritsitud

 • Kaitse mis ei kulu ega tule mitte kunagi pestes maha nagu ülejäänud vaipkatetel

 • Lihtne puhastada vee või leebe pesuvahendiga

 • Keskkonnasõbralik, sest selle tootmisel on kasutatud taastuvaid ressursse

Pole ime, et SmartStrand on kliendirahulolu hinnates saanud esikoha!

 

 

Pole plekke, pole muret - ilma naljata!vaibad_mohawk

Püsiv pleki- ja määrdumiskaitse on otse vaibakiu sisse toodetud. Kaitse ei ole hiljem kemikaalidega lisatud. Kaitse on alatine - see ei kulu, ei tule pestes ega kõndides maha.

Vajate tõestust? Kuidas oleks punase veini või sinepiga? Võibolla sojakaste või kuum kohv? Need ja muud tõrksad plekid eemalduvad lihtsalt vee ja leebe pesuvahendiga. Garanteerime seda!  SmartStrand isegi tõrjub kuuma kohvi ja punase veini plekke!

 

Vähem mustust – vähem hoolduseks kuluvat aega.

Hiljutises kolmanda osapoole poolt läbiviidud testimises ilmnes, et SmartStrand suutis tõrjuda kuni 50% ulatuses rohkem majapidamises tekkivat määrdumist kui muud hetkel populaarsed nailonist vaipkatted. Testijad kasutasid kõikide vaipade puhastamiseks identseid puhastusmeetodeid ning leidsid, et SmartStrand vaibad said kuni 42% puhtamaks – vaipadele ei jäänud praktiliselt üldse mustust ja selgelt vähenes ka hoolduseks kuluv aeg. Koduomanikud nõustuvad testijatega: rohkem SmartStrand  vaipkatte omanikke, võrreldes teiste vaipkatete ostjate arvamustega, hindasid oma vaipu määrdumiskindlateks ja lihtsalt puhastatavateks.

SmartStrand vaipkatetel on suurepärased värvi/tooni säilitavad omadused, mis kaitsevad vaiba tooni pleekimise eest kokkupuutel päikese, UV kiirguse ja osooniga.  Soovides kaunist tooni, mis ka püsiks on tegu õige tootega! Isegi koduloomade uriin* ei jäta SmartStrand vaibale plekke. Iga uus SmartStrand vaip omab eluaegset lemmikloomauriini-, pleki- ja määdumisgarantiid.

 

 

Vastupidavus!vaipkate_mohawk

 

Piisavalt vastupidav nii laste, lemmikloomade, ninasarvikute kui ka elevantide jaoks.

Juhul kui valite vaipkatet vaid välimust arvestades, on ka SmartStrand õige valik. Samas vajab teie kodu vaipa mis on tugev ja vastupidav, et kõigele mis majapidamises toimub vastu pidada. Mohawk on oma toodet  SmartStrand testinud kasutades selleks mitmeid vastupidavus teste mis on läbi viidud erineva kasutuskoormusega kohtades. SmartStrand on kõik testid probleemideta läbinud. Lisaks paigaldati vaip kaheks nädalaks Birminghami loomaaias asuvasse ninasarviku aedikusse. Peale selle vaipkatte puhastamist nägi see välja nagu uus, mispeale otsustas Mohawk, et paigaldab vaipkatte ka Dallase loomaaeda. Vaip paigaldati ninasarviku, elevandi ja kaamli aedikutesse ning taas läbis Smartstrand vaipkate testi hiilgavalt. SmartStrand vaibakiud taluvad hästi 50 000 naela jagu pidevat loomade poolt tekitatavat survet.

 

 

 

 

Miks on SmartStrand keskkonna sõbralik?vaipkatted_mohawk

SmartStrand vaipkate on toodetud koostöös  Dupont™ ekspertidega, kasutades nende poolt väljatöötatud vaipkatte kiudu Sorona®  - taastuvatest toorainetest toodetud polümeer mis on osaliselt tehtud maisist ning mille tootmisel kasutatakse vähem energiat. Esmakordselt on  luksuslikult pehme vaip vastupidav ja määrdumiskindel ning samaaegselt keskkonda võimalikult vähe mõjutav. SmartStrand vaip on suurepärane lahendus ootamatuteks hetkedeks ja keskkonna säästmiseks.

 • 37%  Sorona’st on tehtud taastuvatest allikatest pärit toorainest selle asemel, et kasutada naftal põhinevat materjali mille varud on limiteeritud

 • Sorona® polümeeri tootmine vajab  30% vähem energiat võrreldes sama koguse nailoni tootmisel vajamineva energiaga

 • ~6m2 / 12kg SmartStrand (DuPont Sorona) vaiba tootmine säästab energia koguse mis võrdub 4 liitri bensiini energiaga

 • SmartStrand (DuPont Sorona) tootmisel tekib 63% vähem kasvuhoonegaase*

 • Kõik eelmainitud keskkonna alased väited on kirjalikult tõendatud

* Võrreldes nailon 6 tootmisega

SmartStrand väljakuse ninasarvik Ricko-levaip

Kodustes tingimustes asuv vaipkate peab igapäevaselt vastupidama pidevale “liiklusele” mille hulka  kuulub ka laste ja lemmikloomade tegevus; lisaks võib vaibale sattuda ka erinevaid plekke.  Tõestamaks, et just SmartStrand vaipkate on majapidamises õige valik, sõitis Mohawk 2009 aastal Birminghami loomaaeda, et panna see vaip vastamisi ühe planeedi suurima loomaga – 1300 kilogrammi kaaluva  ninasarviku Rickoga! 

Ricko aedikusse paigaldati 100m2 suurune hele-beez SmartStrand vaipkate millel ninasarvik kahenädala jooksul, nii päeval kui öösel, tegutses. Kas sellises suuruses “segaduse-tekitaja” osutus  SmartStrand vaipkatte jaoks liigseks väljakutseks? Vastupidi, isegi ninasarvik Ricko koos oma igapäevaste mudavannidega ei seadnud vaiba vastupidavaid omadusi kahtluse alla. Tavaline hooldus sooja veega eemaldas Ricko mudased jäljed ja väljaheited ning vaipkate nägi välja kui uus. Kokkuvõtteks - on ilmne , et  Mohawk ja DuPont’i poolt loodud unikaalne SmartStrand on vaipkatete tööstust  alatiseks muutnud.

Juhul kui soovite, et vaip oleks erakordselt vastupidav, lihtsalt puhastatav  ja imeliselt pehme, siis ninasarvikud iga pool kinnitavad, et SmartStrand vaibad vastavad teie ootustele ning ületavad iga muu vaiba omadusi.

 

Küsige ekspertideltpehme_vaip

 Te ei pea uskuma meie sõnu SmartStrand vaipkatete headuse kohta.  Küsige pigem asjatundjatelt ehk inimestelt kes seda vaipa kasutavad. SmartStrand keskkonna sõbralikke vaipkatteid iseloomustab kõik see mida kliendid soovivad. Kliendiküsitluste tulemused tõendavad, et SmartStrand on kliendirahulolu põhjal hinnatud esikohale.

 • 98% SmartStrand’i kasutajatest ostaksid seda toodet uuesti!* See on peaaegu perfektne 100% kõigist küsitletutest mis on omakorda selles tööstusvaldkonnas rekord!

 • 97% SmartStrand kasutajaid ütlevad, et vaip vastab nende ootustele!

 • 96% SmartStrand ostjaid on oma vaibaga rahul!

 • SmartStrand’i kasutajad hindasid positiivselt ka vaiba kvaliteeti, garantiid ja vastupidavust.

 • Kui küsiti mis kasutajatele oma vaiba puhul kõige enam meeldib, aga mida nad kõige vähem oodata oskasid, valisid SmartStrand’i kasutajad selle koheva ja luksuslikku pehmuse.

SmartCushion on nutikas “lisa” mis annab ilus_vaip

SmartStrand vaibale juurde veel suurepäraseid omadusi

 • Püsiva mugavuse jaoks on vaibakiule lisatud ViscoElastic Memory (mäluga)alusvaht ja esmaklassiline uretaan vaht.

 • Takistamaks hallituse ja seente kasvu on lisatud antimikroobsed lisaained.

 • Spill SafeTM niiskustõke on lisatud selleks, et kaitsta ka vaiba all olevat põrandat niiskuse eest.

 • Lisatud on tõhusam heliisolatsioon, et saavutada vaiksem ja energiatõhusam ruum.

 • SmartStrand sisaldab allergiavaba taaskasutatud vahtu, et minimeerida mõju keskkonnale.

   
Kodulehe hooldus