Ostukorv on tühi!
Kodustuudio

VAIP KONTORISSE

ÜHISKONDLIKUD VAIPKATTED MOHAWK

vaip_mohawk_durcan_hall

Plaatvaip Mohawk

 

mohawk_vaipkatted_logo_est

plaatvaip_mohawk_vaippaatvaip_plaatvaibad_mohawk

Nüüd on võimalus tutvuda ainukese plaatvaibaga, mis on toodetud kasutades kiirelt taastuvaid materjale/koostisosasid. SmartStrand® Contract plaatvaip ja vaipkate on keskkonnasõbralik läbimurre, mis pakub ülimat määrdumiskindlust, võrratut paindlikkust disainis ja ületamatut tooni vastupidavust – kogu eelmainitu on kooskõlas ainulaadsete keskkonda säästvate omadustega.

 

SmartStrand vaip on tehtud koostöös  Dupont™ ekspertidega, kasutades nende poolt väljatöötatud vaipkatte Sorona®m lõnga. Tutvuge omadustega, mis ületavad ootusi muutes samaaegselt paremaks teie elukeskkonda ja säästes loodust.

 

Loodussõbralik tootmisprotsess

 • Taastuvatest allikatest pärit tooraine (37%) asendab teiste tootjate vaipades leiduvat naftal põhinevat materjali

 • Toote eluiga on pikendatud ning selle lõppedes on see taastöödeldav.

 • Tootmisele kuluvat energiat ja väljavoolu on vähendatud 30% võrra.

 

Vaip, mis on loodud kestma

 • Määrdumiskindel

 • 95% plekkidest on lihtsalt veega eemaldatavad

 • Toode vajab vähe kemikaale ning hooldamist

 • Vaibatoon on kaitstud luitumise eest ning kannatab ka tugevaid puhastusvahendeid

 • Pika-ajaline määrdumiskaitse

 • Erakordne vastupidavus isegi kõige karmimates tingimustes

   

Disainitud kauniks

 • Võrratu paindlikkus, kompromissitu kestvus

 • Toon püsib särav ja tugev

 • Suur hulk värve ja nende kombineerimisvõimalusi saavutamaks ja pakkumaks hiilgavat värvispektrit

 • Kaunis toode keskkonda säästvast toorainest

 


* Mohawk, koos ettevõttega DuPont on demonstreerinud, et SmartStrand Contract vaipkatet on võimalik taaskasutada nii uute vaipade tootmises kui ka mitmesuguste muude lõppkasutus toodete tootmisel. Iga taaskasutuse puhul, eriti arvestades SmartStrand Contract vaipkatete pikka eluiga eksisteerib samas üsna pikk ajaline viivitus enne toote uut taaskasutusse võtmist. Eelmainitud taaskasutuse muudab efektiivseks toote juurde tootmine ning sellega koos plaanitakse algatada laialdane “vaibast vaip” taastöötlus.

 

 

Tootekataloog >>>

 

 

Plaatvaip Mohawk Datum Pumice
139.95 EUR/pk
27.99 EUR/m²
Plaatvaip Mohawk Mountain Plains Conker
157.05 EUR/pk
31.41 EUR/m²
Lõpumüük
Plaatvaip Mohawk Trail Blazer Illusion
99.00 EUR/pk
19.80 EUR/m²
Lõpumüük
Plaatvaip Mohawk Trail Blazer Shimmer
99.00 EUR/pk
19.80 EUR/m²

Kootud vaipkatted Mohawk

Silmusvaibad Mohawk

 

 

 

Tootekataloog >>>

 

Vaipkatted Infloor

 

Moodsat sisekujundust iseloomustab avatud pindade mõjukus. Elukeskkonna loomingulises kujunduses kajastub meie elamisoskus materiaalsel kujul. Mis võiks olla veel sobilikum moodsa, aegumatu ja kauni elukeskkonna rõhutamiseks kui täielik valik kütkestavaid vaipu ja ülepõranda vaipkatteid?

 

Infloor on edukalt pühendunud sellele ideele. Ulrich Dresingi loodud pereettevõte on, alates selle asutamisest 1977. aastal, kujundanud ainulaadseid vaipkatteid, mille värvuste ja mustrite valikuga, materjali struktuuride ja paindlike laotusvõimalustega saab edastada loomingulise elustiili avatuse tunnet.

 

Asjatundlikkus ja paljude aastate kogemused on toona vaid kolme töötajaga ja ühe taftimismasinaga alustanud ettevõtte teinud tänapäeval tuntuks üle kogu Euroopa. Üle 100 asjatundliku töötaja püüdlevad kõiki oma teadmisi ja kogemusi ära kasutades valmistada aastas ligi neli miljonit ruutmeetrit ülepõranda vaipkatteid, mis teeb aastakäibeks ligi 30 miljonit eurot.

 

Tootmine

Väga moodsad, otstarbekad ja tõhusad tootmisseadmed võimaldavad Inflooris valmistada suurepärase kvaliteediga ülepõranda vaipkatteid.

 

Tänapäeval töötavad Inflooris 13 taftimismasinat, kõrgeima tehnilise standardiga taustamisseadmed ja värvimis- ning trükkimisliin. Kuid tähtis ei ole mitte ainult tootmistehnoloogia.

 

Suurt tähelepanu pööratakse ka klienditeenindusele: paindlikkus, kiired tarnetähtajad ja täielik usaldusväärsus ning tellimuste täitmise täpsus on ettevõtte filosoofia põhitunnused.

 

EMOTION Unistusväärne sari...

Pingeline elutempo. Kuidas saaks see olla sihikindlam, soojem ja mugavam kui koos mõnusa vaibaga? Vaip on midagi enamat kui lihtsalt põrandakate. See on tekstiili veetlus, mis kutsub meid elu värve vaatama ja tunnetama ning annab meile avarust oma tee leidmiseks.

 

Sellised sarjad nagu Emotion, Object ja Impulse näitavad moejoonte arengut ja suunavad kõrgeid esteetilisi nõudmisi.

 

tootekataloog >>>

 

 

Business-sari

Esindussari. Vaibal elamine tähendab elamist ja töötamist vaikses, harmoonilises keskkonnas. Ainulaadsust saab rõhutada värvi- ja ruumikujundusega. Object Hotel. Meie uus sari, mis on loodud vastavalt hotellide ja toitlustusasutuste nõuetele. Sarjas on esindatud 11 kujundust, millest igaühes 9 erinevat värvitooni. Kõiki kujundusi on saab rikastada ruumi omadustele vastavate ääristega ning luua võrreldamatu esteetika ja veetlusega ainuomase aura. Põhitooted on Classic (100% polüamiidi), mida toodetakse kolme erineva ruutmeetrikaaluga (1000 g, 1200 g ja 1400 g), ja Classic Wool (80% villa ja 20% polüamiidi).

 

tootekataloog >>>

 

 

Impulse-sari

Paeluv ja vaimustav IMPULSE on kõrgetele nõudmistele vastav valiksari. Andekalt taftitud, tugev ja erikujundusega, sobib see suurepäraselt isiklike valitsevate maitse-eelistuste kajastamiseks, aga muidugi ka alaliseks kasutamiseks. Alates 100 ruutmeetrist saab Infloor arvutijuhtimisega trükkimisseadmete abil trükkida peaaegu igasuguseid mustreid. Korraga on võimalik kasutada kuni kaheksat värvust, näiteks RAL ja Pantone vm värvusi saab valida 80 tooni hulgast. Sarja põhitooted on: CORSO – täielikult polüamiidist valmistatud veluur. CONGRESS – täielikult polüamiidist valmistatud peenekoeline Saxony. CAPITOL – 80% villast ja 20% polüamiidist valmistatud Saxony.

 

tootekataloog >>>

 

 

Hotel-sari

 

Esindussari. Vaibal elamine tähendab elamist ja töötamist vaikses, harmoonilises keskkonnas. Ainulaadsust saab rõhutada värvi- ja ruumikujundusega.

 

 tootekataloog >>>

 

 

EASY BAC