Menüü Vali tootegrupp

VAIP KONTORISSE

ÜHISKONDLIKUD VAIPKATTED MOHAWK

vaip_mohawk_durcan_hall

Plaatvaip Mohawk

 

mohawk_vaipkatted_logo_est

plaatvaip_mohawk_vaippaatvaip_plaatvaibad_mohawk

Nüüd on võimalus tutvuda ainukese plaatvaibaga, mis on toodetud kasutades kiirelt taastuvaid materjale/koostisosasid. SmartStrand® Contract plaatvaip ja vaipkate on keskkonnasõbralik läbimurre, mis pakub ülimat määrdumiskindlust, võrratut paindlikkust disainis ja ületamatut tooni vastupidavust – kogu eelmainitu on kooskõlas ainulaadsete keskkonda säästvate omadustega.

 

SmartStrand vaip on tehtud koostöös  Dupont™ ekspertidega, kasutades nende poolt väljatöötatud vaipkatte Sorona®m lõnga. Tutvuge omadustega, mis ületavad ootusi muutes samaaegselt paremaks teie elukeskkonda ja säästes loodust.

 

Loodussõbralik tootmisprotsess

 • Taastuvatest allikatest pärit tooraine (37%) asendab teiste tootjate vaipades leiduvat naftal põhinevat materjali

 • Toote eluiga on pikendatud ning selle lõppedes on see taastöödeldav.

 • Tootmisele kuluvat energiat ja väljavoolu on vähendatud 30% võrra.

 

Vaip, mis on loodud kestma

 • Määrdumiskindel

 • 95% plekkidest on lihtsalt veega eemaldatavad

 • Toode vajab vähe kemikaale ning hooldamist

 • Vaibatoon on kaitstud luitumise eest ning kannatab ka tugevaid puhastusvahendeid

 • Pika-ajaline määrdumiskaitse

 • Erakordne vastupidavus isegi kõige karmimates tingimustes

   

Disainitud kauniks

 • Võrratu paindlikkus, kompromissitu kestvus

 • Toon püsib särav ja tugev

 • Suur hulk värve ja nende kombineerimisvõimalusi saavutamaks ja pakkumaks hiilgavat värvispektrit

 • Kaunis toode keskkonda säästvast toorainest

 


* Mohawk, koos ettevõttega DuPont on demonstreerinud, et SmartStrand Contract vaipkatet on võimalik taaskasutada nii uute vaipade tootmises kui ka mitmesuguste muude lõppkasutus toodete tootmisel. Iga taaskasutuse puhul, eriti arvestades SmartStrand Contract vaipkatete pikka eluiga eksisteerib samas üsna pikk ajaline viivitus enne toote uut taaskasutusse võtmist. Eelmainitud taaskasutuse muudab efektiivseks toote juurde tootmine ning sellega koos plaanitakse algatada laialdane “vaibast vaip” taastöötlus.

 

 

Tootekataloog >>>

 

 

Kootud vaipkatted Mohawk

 

Tootekataloog >>>

Silmusvaibad Mohawk

 

 

 

Tootekataloog >>>

 

Vaipkatted Infloor

 Infloor vaip

Moodsat sisekujundust iseloomustab avatud pindade mõjukus. Elukeskkonna loomingulises kujunduses kajastub meie elamisoskus materiaalsel kujul. Mis võiks olla veel sobilikum moodsa, aegumatu ja kauni elukeskkonna rõhutamiseks kui täielik valik kütkestavaid vaipu ja ülepõranda vaipkatteid?

 

Infloor on edukalt pühendunud sellele ideele. Ulrich Dresingi loodud pereettevõte on, alates selle asutamisest 1977. aastal, kujundanud ainulaadseid vaipkatteid, mille värvuste ja mustrite valikuga, materjali struktuuride ja paindlike laotusvõimalustega saab edastada loomingulise elustiili avatuse tunnet.

 

Asjatundlikkus ja paljude aastate kogemused on toona vaid kolme töötajaga ja ühe taftimismasinaga alustanud ettevõtte teinud tänapäeval tuntuks üle kogu Euroopa. Üle 100 asjatundliku töötaja püüdlevad kõiki oma teadmisi ja kogemusi ära kasutades valmistada aastas ligi neli miljonit ruutmeetrit ülepõranda vaipkatteid, mis teeb aastakäibeks ligi 30 miljonit eurot.

 

Tootmine

Väga moodsad, otstarbekad ja tõhusad tootmisseadmed võimaldavad Inflooris valmistada suurepärase kvaliteediga ülepõranda vaipkatteid.

 

Tänapäeval töötavad Inflooris 13 taftimismasinat, kõrgeima tehnilise standardiga taustamisseadmed ja värvimis- ning trükkimisliin. Kuid tähtis ei ole mitte ainult tootmistehnoloogia.

 

Suurt tähelepanu pööratakse ka klienditeenindusele: paindlikkus, kiired tarnetähtajad ja täielik usaldusväärsus ning tellimuste täitmise täpsus on ettevõtte filosoofia põhitunnused.

 

 vaipkatted hotellidesse

Esindussari. Vaibal elamine tähendab elamist ja töötamist vaikses, harmoonilises keskkonnas. Ainulaadsust saab rõhutada värvi- ja ruumikujundusega.

 

 tootekataloog >>>