Menüü Vali tootegrupp

Tapeedid Marburg Wallcoverings

tapeedid

Meilt leiate Eestis suurima valiku kõikvõimalikke tapeete!

 

Meie siseviimistluskaubamajast leiate samuti Eesti suurima laovaliku- üle 700 erineva tapeedi kohe kaasa võtmiseks. Laovalikust leiab hea valiku nii skandinaavia, klassikalises kui ka modernses stiilis tappete.

 

Lisaks on väga suur valik kataloogist tellitavaid tapeete tagades sobiv seinakate ka kõige nõudlikumale maitsele.  Kataloogist tellitavana leiate suure valiku keskmisest kuni eksklusiivsete tapeetideni nii Saksamaalt kui ka Inglismaalt. Lisaks on meilt võimalik tellida eriti eksklusiivsed tapeete Phillip Jeffries Ameerikast.

 

Tootevalikus on erinevatest materjalidest tapeedid- fliistapeedid, vinüültapeedid, pabertapeedid, naturaalsed tapeedid, tekstiiltapeedid, siidtapeedid, kootud tapeedid, käsitöötapeedid jne. 

Paljude tapeedikollektsioonide autoriteks on tunnustatud disainerid nagu Luigi Colani, Zaha Hadid, Ulf Moritz, Karim Rashid, Harald Glööckler, Dieter Langer, Nena, Karim Rashid, Thomas Zeitlberger jne.

Kohtumiseni siseviimistluskaubamajas!

 

marburg_logo

 

 

marburg_tehasAastal 1845 avas Johann Bertram Schaefer sisekujundusele spetsialiseerunud tapeetide poe.

 

Täna, rohkem kui 160 aastat ja 4 põlvkonda hiljem, on see arenenud kaasaegseks ja efektiivseks ettevõtteks, mis on üheks juhtivaks tapeeditootjaks.

Marburg tapeedid on sünonüüm loovusele ja innovatiivsusele ning omab kindlat tunnetust nii trendide kui ka turuarenduse vallas. Tapeedid see on Marburg

 

Marburg tapeetide kataloog WALLS >>>

Disaintapeedid Luigi Colani Visions

fliistapeedid_colani_visions

 

Erilised tapeedid. Luigi Colani - disainer kelle nime seostatakse ebatavaliste projektidega. "VISION" on tema kolmas disaintapeetide kollektsioon Marburgile. See kollekstioon ühendab endas looduse ja tehnoloogia väga erilisel moel; metalsetes, mattides ja läikivates lõppviimistlustes. Elegantne disain mis hõlmab toone mis on soojad, selged ja pehmed - sätendav teras-sinine, hõbehall mustaga, pähkelpruun kuldsete ja hõbedaste detailidega ning matt kuld või roheline. Colani Visions kollektsioon annab interjöörile elegantse ja perfektse tausta.

 

Lastetoatapeedid Glööckler - Children's Paradise

 

 

lastetoatapeedid_maarburg

 

Marburgi uus lastetoa kollektsioon sobib iga lapse tuppa, valikus on lihtsad ning toredad mustrid.

Tapeedid, tapeet, fototapeet, fototapeedid, tapeedistuudio, moonavoor, tapeedipood, fliistapeet, pabertapeet, pilttapeet, pilttapeedid, lastetoa tapeet, disaintapeedid, siidtapeedid, tekstiiltapeedid, vinüültapeedid, naturaalsed tapeedid.