Menüü Vali tootegrupp

Sportpõrandad Tarkett

tarkett_sportporandad_logo

TARKETT SPORT sportpõrandate lahendused on kasutusel väga paljudes spordihallides ja -rajatistes üle kogu maailma. Nende ülesandeks on toetada inimest tema igapäevases kehalises aktiivsuses, pakkudes õiget tasakaalu ohutuse, mugavuse, jõudluse ning esteetilise naudingu vahel.

TARKETT SPORT on loodud erinevaid nõudmisi silmas pidades - alates tingimustega, mida vajavad erineva tasemega harrastus- ja tippsportlased ning lõpetades spordirajatise haldamise ja hooldusega tegelevate inimestega. Tarkett on ainuke ettevõte sportpõrandaid valmistavate tootjate hulgas , kes pakub erinevad võimalusi kattematerjali valikul - vinüül, linoleum, puit ja kombineeritud katted.

 

sportpõrandad_tarkett

 

 

Omnisport vinüülkatted

Tarkett Omnisport on mitmeotstarbeline vinüülkate, mis on loodud kõige erinevamate spordiürituste jaoks.

Tarkett Omnisport tooteseeria vinüülkatete 5 erinevat paksust tagavad erinevad nõudmised löögi/põrutuse absorbeerimise ning üldise käitumise osas - olgu tegemist lasteasutuste võimlemistubade või suurvõistluste esindushallidega. Ühtlasi omavad Omnisport

 

sportkate_omnisport_tarkett

 

 

 

 

 

 

 

 

OMNISPORT COMPACT - 2mm paks. Vastamaks EN14904 standardile, võib seda kasutada sportimisala vahetus läheduses ühtlase ruumi kujundamisel.

 

sportkatted_tarkett_omnisport

 

 

 

 

 

 

 

 

OMNISPORT SPEED - paksus 3,5mm. Vastamaks EN 14904 standardile, tuleb Omnisport Compact paigaldada koos Lumaflex Duo aluskonstruktsiooni plaadiga.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OMNISPORT TRAINING - 5mm paks. Paigaldamiseks koos Lumaflex Duo aluskonstruktsiooni plaadiga

 

 

 

 

 

 

 

 

OMNISPORT REFERENCE - 6,5mm paks punktelastne kate väga heade põrutuse absorbeerimise ja pinna toetuse omadustega.

korvpalliväljaku_katted_tarkett

 

OMNISPORT EXEL - 8,3mm paks punktelastne vinüülkate, mis kombineerib endas suurepäraselt põrutuse leevendamise, palli põrkele regeerimise ja turvalise jalgade töö kontrolli effekti.

                                                                                                                                                                                    

   
Kodulehe hooldus