Menüü Vali tootegrupp

SISALVAIBAD TASIBEL

1923. aastal asutati Belgias sisali tootmisele spetsialiseerunud ettevõte „La Nouvelle Corderie de Hamme“. See oli TASIBELi algus. Tänapäeval on TASIBEL üks haruldasemaid Euroopa ettevõtteid, mis tegeleb edukalt sisali ketramise ja kudumisega ja teeb seda kõige kõrgemate kvaliteedistandardite kohaselt. Villa, kookoskiu ja paberi lisamisel saab neid üheskoos väga loominguliselt kasutada, nendest võib toota täiesti tänapäevaseid ja moekaid põrandakatteid.Väljanägemise, struktuuride, värvuste ja mitmesuguste erinevate materjalide LOOMINGULINE kasutamine, aga ka masintootmine ja tootmise kõikide järkude pideva kontrolliga tagatud KVALITEET teevad TASIBEList LOODUSLIKUST MATERJALIST PÕRANDAKATETE ASJATUNDJA. Alates 2007. aasta 6. juulist kuuluvad TASIBELI aktsiad kontsernile CREATUFT.

 

 

SISAL

KATANI BORA! SUAHIILI keelest tõlgituna on see „PARIM SISAL”. Ida-Aafrikas Keenias ja Tansaanias valitakse hoolikalt välja lähistroopilise kaktuselise AGAAVI hiiglaslikud lehed. Sealsamas võetakse kiud lehedest välja, sorditakse ja kuivatatakse. Kõik TASIBELi sisalvaibad on valmistatud väga pikkadest kidududest (1 m). Need kiud pärinevad väga loodussõbralikest kasvandustest ja vastavad tähistuse „KATANI BORA” karmidele tingimustele.

 

Sisali lapiku kuju tõttu saab sellest kootud vaipu paigaldada tiheda liiklusega kohtadesse. Sisal seob ja vabastab õhuniiskust ning ühtlustab kuivade või liigniiskete ruumide kliimat. Sisal loob sellega mõnusa heaolutunde. Sellel on bakterivastane toime ja see leevendab allergiat, kuna sisaldab tolmulestasid tõrjuvaid tanniine. Sisalist vaibad on väga kulumiskindlad ja näiteks selliseid kootud vaipu nagu Tasitweed 1300, 1900 ja 2200 saab kodudes kasutada isegi rullikutega toolide alusena. Tööalaselt kasutatavate toolide rataste alla soovitame siiski paigaldada vastavad kaitsematid. Õrna bouclé struktuuriga materjale ei ole soovitatav kasutada väga tugeva koormusega kohtades. Vajaduse korral saab mõningate täiendustega anda TASIBELile tulepüsivuse klassi M3/B1. Kuna sisal on looduslik materjal, siis on vaja selle hooldamisele ja puhastamisele pöörata erilist tähelepanu. Tugeva koormusega kohtades on lihtsam kasutada kirjude värvidega põrandakatteid.

 

Sisalvaipade tootevalik >>>
 

 

 

 

 


SISALI JA VILLA SEGU

Nendes vaipkatetes on asjatundlikult ühendatud villa pehmus ja sisali vastupidavus.


 Silsali ja villa segust vaipkatted >>> 


ÄÄRISTUS VASTAVALT TEIE ISIKUPÄRALE...
VASTAVALT TEIE RUUMIKUJUNDUSELE... Kõik TASIBELi valikus olevad vaibad on saadavalt ääristatud vaipadena. Me võimaldame teil katta oma põrandad looduslike, eemaldatavate vaipadega. See on ka kõige loodussõbralikum võimalus oma külalistetoa või vastuvõturuumi ilustamiseks, koridoride katmiseks või voodiesise kaunistamiseks. Te võite valida sobiva kvaliteedi ja värvusega vaiba ja tellida selle kuni 6 m pikkusena ning kuni 4 m laiusena (välja arvatud PABER, mille suurim laius on 3,66 m) ning valida sellele sobiva puuvillase, šenillist, polüestrist, linase, mikrokiust, kunstnahast või nahast äärise. Teie vaip valmistatakse vastavalt tellitud kujundusele ja mõõtmetele.TASIBEL valmistab äärised erilise hoolega. Need tehakse täpse kandilise kujuga ja täidetakse vildiga, et vältida hilisemat kujumuutust. Nurgad valmistatakse pimeõmblustega ja täidetakse, et vältida nende kahjustamist tolmuimeja poolt.

 

TASIBELi ääristatud vaipadele kinnitatakse mittelibisev kummitaust, et vältida nende libisemist parkett- ja plaatpõrandatel.

 

Lisaks pakume me teie vaibale määrdumisvastast töötlust, mis tehakse tootmise ajal käsitsi. Vaiba esteetilisest välimusest lähtudes on oluline arvesse võtta vaiba koe suunda ja veenduda, et kude oleks laiuses ja lõim oleks vaiba pikkuses.

 

ÄÄRISTATUD VAIPADE VIIMISTLUS ON JÄRGMINE:

Kõik äärised on standardina kanti töödeldud ja vildiga täidetud, nurgad on valmistatud pimeõmblustega ja täidetud, nähtav laius 6 cm. Lisaks on nahast, mikrokiust, polüestrist ja kunstnahast äärised valmistatud alati pimeõmblustega.Lihtne palistus, nähtavad ääreõmblused ja liimitud nurgad on samuti tellitavad, kuid ainult puuvilla ja šenilli puhul.

 

Tutvu ääristuste tootevalikuga siin >>> 

 

TASIBEL vaipade hooldusjuhend >>

TASIBEL vaipade paigaldusjuhend >>