Menüü Vali tootegrupp

Segistid

Segistid Grohe

 

Grohe on maailma üks juhtivaid sanitaartehnika tarnijaid ning globaalne bränd, mille eesmärgiks on pakkuda innovaatilisi lahendusi vannitubadesse ja köökidesse. Juba mitmeid aastakümneid on Grohe pühendunud brändi väärtustele tehnoloogia, kvaliteedi, disaini ja jätkusuutlikkuse osas, mis illustreerivad ettevõtte panust luua erakordseid kogemusi. Saksa ettevõttele omane saksa kvaliteet on see, tänu millele on tarbijad üle maailma teinud valiku just Grohe toodete kasuks. Grohe tootevalikus on esindatud segistid, dušikomplektid, seinasisesed WC-raamid, vajutusnupud ning lisaks mitmed innovaatilised lisatarvikud kööki ja vannituppa. Kui soovid olla kursis uuenduslike ja kvaliteetsete lahendustega, siis Grohe on just õige valik! 

Soodus
Dushisegisti Grohe BauEdge, kroom
55.99 EUR/tk
 
Soodus
Dushisegisti Grohe BauLoop, kroom
60.92 EUR/tk
 
Soodus
Dushisegisti Grohe Essence, kroom
132.50 EUR/tk
 
Soodus
Dushisegisti GROHE Euroeco, kroom
55.00 EUR/tk
 
Soodus
Köögisegisti Grohe BauEdge, kroom
69.50 EUR/tk
 
Soodus
Köögisegisti GROHE BauLoop, kroom
70.83 EUR/tk
 
Soodus
Köögisegisti Grohe Essence , kroom
265.00 EUR/tk
 
Soodus
Köögisegisti GROHE Euroeco, kroom
64.58 EUR/tk
 
Soodus
Köögisegisti GROHE Minta, must
227.00 EUR/tk
 
Soodus
Köögisegisti GROHE Minta, valge
245.00 EUR/tk
 
Soodus
Segisti GROHE Minta, kroom
193.00 EUR/tk
 
Soodus
Valamusegisti GROHE Essence, kroom
119.00 EUR/tk
 
Soodus
Valamusegisti Grohe Euroeco, kroom
53.00 EUR/tk
 
Soodus
Vannisegisti Grohe BauEdge, kroom
69.00 EUR/tk
 
Soodus
Vannisegisti Grohe BauLoop, kroom
71.57 EUR/tk
 
Soodus
Vannisegisti Grohe Essence, kroom
175.00 EUR/tk
 
Soodus
Vannisegisti GROHE Euroeco, kroom
68.00 EUR/tk
 
Soodus
Vannitoa komplekt Grohe BauEdge, kroom
189.00 EUR/tk
 
Soodus
Veefilter GROHE Blue Filter 600l
89.99 EUR/tk
 

Klassikalised segistid

Emmevi segistid ja aksessuaarid.

 

emmevi_logo_est

 

Emmevi on Itaalia segistite tootja aastast 1977. Tootevalikust leiab nii modernseid kui ka klassikalisi valamusegisteid, köögisegisteid, vannisegisteid ning dushisegisteid, samuti pakub tootja ka vannitoa aksessuaare. Emmevi segisteid on võimalik saada paljudes eri viimistlutes nagu pronks, kuld, vask, valge, must ja palju muud.

 

Emmevi klassikaliste segistite valikus on kaheksa erinevat seeriat, kust leiate kindlasti endale sobiva segisti.

 

klassikaline_valamusegisti_emmevi klassikaline_koogisegisti_emmevi

klassikaline_vannisegisti_emmeviklassikaline_dušisegisti_emmevi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emmevi klassikalised segistid >>>

 

 

Segistid F.lli Frattini

flli_frattini_logo_est

 

 

 

 

 

 

 

 

SINU ENDA HEAOLU
HÜPOALLERGEENNE - Niklivaba.
MITTETOKSILINE - pole plii eritumist.

 

 

 

 

 

 

ARMASTA MEIE PLANEETI
ÖKOLOOGILINE - tagamaks kõrget vastupidavust kasutatakse ECO-SÕBRALIKKU kolmeastmelist kroomimis protsessi. Kataloogid ja pakendid on toodetud taaskasutatud materjalidest.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VEEST LUGU PIDAMA
VEE KOKKUHOID - vee voolamine on piiratud 6 liitrini minutis.

 

 

Segisti, segistid, kraan, kraanid, valamusegisti, dushisegisti, köögisegisti, valamusegistid, dushisegistid, köögisegistid, vannisegisti, vannisegistid, peadush, peadushid, termosattatiline segisti, termostaatilised segistid. 

 

 

Segistid Giulini G.

giulini_g_logo:est

 

 

 

Giulini G. asutati aastal 1966 ning tänapäeval on neil segistite tootmises üle 40 aasta kogemust. Nende kvaliteetne toodang ning innovatiivne disain on juhtinud nad rahvusvaheliselt tunnustatud tasemele. Selleni on viinud tootja põhjalikud teadmised tehniliste asjaolude kohta ning pidev tähelepanu oma klientide nõudmistele, et vastata ka kõige nõudlikumate klientide soovidele. GG disaini kõrge kvaliteet on firma poolt korraldatud põhjalike uuringute tulemus ning tänu sellele pakutakse oma klientidele tipptasemel tooteid kooskõlas uute trendidega. Seda kinnitab 1998. aastal saadud ISO 9001 sertifikaat. Giulini G tootvalikust on valamusegistid, köögisegistid, bideesegistid, vannisegistid ja dušisegistid.

 

Giulini segistite kataloog 

 

 

Segistid Effepi

 

 

Kollektsioonid >>>

Segistid Nicolazzi

Nicolazzi on Itaalia segistite tootja aastast 1960. Tehase põhitoodanguks on väga lai valik valamusegisteid, köögisegisteid, vannisegisteid, dušisegisteid ning neid kõiki nii retro stiilis kui ka modernses stiilis. Tehase teeb eriliseks ning unikaalseks fakt, et praktiliselt kogu tootevalikut on võimalik tellida 16. erinevas viimistluses. Viimistluste hulgas on kaks valikut, mis on nn. elavad viimistlused ehk siis muutuvad (vananevad) keskkonnas kasutades.  Saavutamaks täiuslikku vannituba pakub tehas ka sama laias viimistluse valikus lisatarvikuid (aksessuaarid, nurgakraanid, põhjaklapid, sifoonid jne). Mitmekülgseks teeb valiku veelgi võimalus valida segistile 12 erineva valiku seast sobivad nupud/kangid.

 

www.nicolazzi.it

 

 

Segistid Webert

 

Itaalia stiilsed segistid alates aastast 1975

Weberti ajaloo keskmes on kirg. Eelkõige Weberti töötajate kirg meeskonnatöö vastu, milles sünnivad noortele, kaasaegsetele ja alles kuulsust koguvatele disaineritele mänguruumi jätvad, tõeliselt elegantsed tootesarjad. Kirest meie loomingu vastu kasvab välja ka täielik austus meie segisteid valivate inimeste suhtes. Nad nõuavad peent disaini, töökindlust, funktsionaalsust ja oma hinda väärivaid tooteid. Nimetatud väärtused on meile teed näidanud juba alates 1975. aastast. Need väärtused on teinud Webertist Itaalia vannitoaaksessuaaride maailmas innovatsiooni, kvaliteedi ja täpsuse sünonüümi. Ja kõik need imetlusväärsed omadused on näha ka uues tootesarjas, mida siin esitleme.

Segisti, segistid, kraan, kraanid, valamusegisti, dushisegisti, köögisegisti, valamusegistid, dushisegistid, köögisegistid, vannisegisti, vannisegistid, peadush, peadushid, termosattatiline segisti, termostaatilised segistid. 

Tootekataloog >>>

   
Kodulehe hooldus