Menüü Vali tootegrupp

Renntrapid

Renntrapid Unidrain

Unidrain on trapitootja, kes esmakordselt nihutas põrandatrapi seina äärde. Seinaäärne lahendus pakub tehniliselt läbimõeldud paigaldust ja lõpptulemusena esteetilist pilti.

Seinaäärse trapi eelisteks on
1) lekkekindel ühendus seinaga
2) kindel ja vastupidav kinnitus ehitusprotsessi ajal
3) ühepoolne põrandakalle
4) puudub vajadus põrandaplaatide lõikamiseks trapi ümber
5) esteetiline ja minimalistlik lõpptulemus

Unidrain trappi võib paigaldada kõikidesse märgadesse ruumidesse (va basseiniruum, korrosioonioht).

Unidrain valikus on olemas pikad seinaäärsed trapid mõõdus 300mm, 700mm, 800mm, 900mm, 1000mm, 1200mm ja nurgatrapp.

Unidrain trapikomplekti kuulub trapi korpus, äravool, raam, ilurest ja siserest. Metallosade materjaliks on roostevaba teras, viimistlus harjatud.

Uue eksklusiivse lahendusena pakub Unidrain Highline sarja, kuhu kuuluvad mudelid Highline Panel, Highline Cassette ja Highline Custom. Iga variant võimaldab anda vannitoale omanäolise välimuse vastavalt valitud plaadi või vannitoas üldiselt kasutatud värvile.

 

 

Renntrapid Aco

ACO Grupp on maailma juhtiv sise- ja välisrakenduste kuivendusseadmete tootja ja müüja. Aco süsteemid sobivad paljudele rakendustele, sealhulgas suurköökidele, restoranidele, toiduainetetööstusele, parklatele, terminalidele, jaekaubandusele, teedele, viaduktidele, eluruumidele, hotellidele, lennuväljadele ja sadamatele.

 

ACO Showerdrain on uuenduslik ja täiustatud kõrguste astmeliste erinevusteta duširuumide lahendus igat tüüpi ehitistes, näiteks eluruumides, hotellides, kümblusasutustes ja haiglates.

Renne hindavad eriti need, kes esitavad kõrgeid nõudmisi stiilile, funktsioonile ja teostusele.  Duširenni iseloomustavad sirged jooned ja kvaliteetne materjal. Valikuvõimalus suure hulga roostevabast terasest restide või klaasist katteplaatide seast.
 


 


 


 

 

Tootevalik >>> 

Rennitrapid Viega

Viega Advantix Vario on täiesti uus lahendus renntrappide maailmas.

Viega tõi 2011 aastal turule Advantix Vario, mis on täpselt selise pikkusega nagu teil vaja on, seda vahemikus 300 -1200 mm. Paigalduse käigus saab trapi lõigata täpselt sellisesse mõõtu nagu teie ruum või põrandaplaadid nõuavad.

Samuti on võimalik vahetükkidega liita mitut renni üheks pikaks, tänu millele on renntrapi pikkus piiramatu.

 

Tootevalik viega rennitrapid >>>