Menüü Vali tootegrupp

Põrandalaud tamm natuur 150mm, 4 küljest faasitud, lihvitud, viimistlemata

Põrandalaud tamm natuur 150mm, 4 küljest faasitud, lihvitud, viimistlemata.

 

Tootekood: PÕLATANA16X150

Mõõdud: 16x150x400-2000mm

Viimistlus: lihvitud, viimistlemata

Paigaldus: lausliimimine aluspõrandale

 

 

Natuur põrandalaua sorteeringu kirjeldus- tooni poolest rahulik sorteering vähese värvi- ja struktuurierinevusega. Antud põrandalaudade sorteeringus on vähesel määral terveid oksi ning mõningaid pisikesi katkiseid oksi väikese diameetriga. Natuur sorteeringus on lubatud heledad terved oksad kuni 10mm ning kuni 5mm katkiseid oksi. Pahteldatud mõrasid ja maltspuitu antud sorteeringus ei esine. Natuur sorteeringuga laudpõrand on ühtlase tooniga elegantne lahendus.

 

Antud põrandalauad on läbini tammest, põrandalaudade servad on neljast küljest faasitud ning lauad on lihvitud ja valmis viimistluseks. Täispuidust põrandalaudu olenevalt selle paksusest on võimalik kuni 10x lihvida. Põrandalauad sobivad paigaldamiseks laus liimimise meetodil vineerile/OSB -le või betoonile. Tutvu olenevalt aluspõranda tüübist põrandalaudade paigalduseks sobivate liimidega SIIN! Toode sobib kasutamiseks enamus põrandakütte liikidel (infrapuna kütte puhul kontrollida sobivust küttelahenduse tarnijalt).

Soodushind: 97.99 EUR/m²
Tavahind: 127.50 EUR/m²
Kogus:
Uus toode
Soodus
Põrandalaud tamm natuur 150mm, 4 küljest faasitud, lihvitud, viimistlemata
Tarnetingimused kehtivad vaid Eesti Vabariigi territooriumil. Välismaale tellimise soovi korral palume täita ära transpordi päring.
Küsi transpordi hinda
« Tagasi tooteid sirvima
   
Kodulehe hooldus