Menüü Vali tootegrupp

Põrandalauad

Korralik ja naturaalne põrandalaud on iga koduomaniku unistus. Mis võiks olla vastupidavam ja looduslähedasem kui naturaalne laudpõrand meie jalgade all mängimas oma loomuliku kauni tekstuuriga.

 

Siseviimistluskaubamajast leiate suure valiku põrandalaudu tammest, saarest ning paljudest eksootilistest puitudest. Tammest põrandalaudu pakume kuni 35cm laiuseid ja 6m pikkuseid.

 

Soetades meilt põrandalauad võite olla kindel, et selle niiskustase on õige. Kontrollime alati kui põrandalauad lattu saabuvad nende niiskustaset. Meie ladu on kuiv ja köetav seega pole ka muret, kui kaup jääb meile pikemaks ajaks ladustamisele. Põrandalaudu tarnime vaid Euroopa kvaliteettootjatelt seega võite olla kindlad, et tarnime Teile alati kvaliteetsed põrandalauad.

 

porandalaud_tamm_rustic

Põrandalauad 2-kihilised

Kodustuudio Siseviimistluskaubamajast leiate suure valiku tammest, saarest ning paljudest eksootilistest puitudest  2-kihilisi põrandalaudu. 2-kihiline põrandalaud näeb välja täpselt nagu täispuidust põrandalaud, kuid on tänu niiskuskindla kasevineeri kasutamisena alumise kihina stabiilsem muutuva õhuniiskuse ja temperatuuriga ruumides. 2-kihiline laud on parim lahendus põrandaküttega põrandate puhul, kui soovitakse pikki ja laiu põrandalaudu. Soetades meilt puitpõranda võite olla kindel, et selle niiskustase on õige. Kontrollime alati kauba lattu saaumisel puitpõrandate niiskustaset ning akteerime selle. Meie ladu on kuiv ja köetav seega pole ka muret, kui kaup jääb meile pikemaks ajaks ladustamisele. Puitpõrandaid tarnime vaid Euroopa kvaliteettootjatelt seega meie kaubal ei esine meretranspordile omase kuude pikkuse transpordiga tihti kaasnevat puitpõrandate niiskuskahjustust, mis muudab kauba sisuliselt kasutuskõlmatuks e. liigniiskeks. Kasutame alati kvaliteettootjaid seega võite olla kindlad, et tarnime Teile alati kvaliteetsed põrandalauad.

Põrandalauad-lehtpuust

Põrandalauad Weiss

Põrandalauad erinevad tootjad

Põrandalauad-okaspuust

Kodustuudio Siseviimistluskaubamajast leiate suure valiku Skandivaavia kuusest ja ka männist ning Siberi lehisest  põrandalaudu. Lisaks pakume ka eksootilisemaid okaspuulaudu nagu näiteks Oregoni männist. Soetades meilt põrandalauad võite olla kindlad, et nende niiskustase on õige. Kontrollime alati kauba lattu saaumisel puitpõrandate niiskustaset ning akteerime selle. Meie ladu on kuiv ja köetav seega pole ka muret, kui kaup jääb meile pikemaks ajaks ladustamisele. Kasutame alati kvaliteettootjaid seega võite olla kindlad, et tarnime Teile alati kvaliteetsed ja õige niiskustasemega põrandalauad.

porandalaud_mand_lai

 

 

Okaspuust põrandalauad Weiss

Okaspuust põrandalauad ( erinevad tootjad )

   
Kodulehe hooldus