Ostukorv on tühi!
Kodustuudio

NATURAALNE LINOLEUM

Armstrong_Lino

 

linoleum

 

 
DLW linoleum – looduslik toormaterjal ja kompromissitult kaunis välisilme

Ärge tehke järeleandmisi põrandakatte valimisel – DLW linoleum on äärmiselt vastupidav, kauni disainiga ja ökonoomne! Seda looduslikest materjalidest valmistatud toodet on lihtne puhastada ja see on äärmiselt vastupidav.
Vaevalt et on olemas teist põrandakatet, millele on omistatud nii palju keskkonnasertifikaate kui DLW linoleumile.
Ja tänu PUR- ja LPX-kaitsekihtidele on selle materjali hooldamine väga lihtne.

Värvivalikus on harmoonilised looduslikud toonid alates elegantsetest hallidest kuni kaunite heledate värvideni.
DLW linoleumi kollektsioonis on ainulaadsed värvilahendused, mis annavad piiramatu loomingulise vabaduse.
Kõiki värve täiendavad ideaalselt harmoneeruvad ühe- ja mitmevärvilised toonid.
See terviklik süsteem annab hulgaliselt võimalusi erinevate värvikombinatsioonide ja -värvide kasutamiseks.

Peaaegu märkamatu keevisnööri värvivalikus on sobivad toonid kogu Marmorette
tootevaliku ning Granette ja Linoduri jaoks.

DLW linoleumon peaaegu CO2-neutraalne põrandakate, mis annab praktiliselt piiramatud disainivõimalused. Loodame, et leiate meie tootevalikust endale sobiva.

 

linoleum_armstrong_dlw
 

 

 

 

Armstrong Marmocor

Lõpumüük
132-025 Summer Sky naturaalne linoleum
9.99 EUR/m²
 

Armstrong Marmorette LPX

Marmorette LPX linoleum

 

Toote omadused

Veenvalt lihtne! End hästi tõestanud põhikattega LPX.
Ja nüüd on veel rohkem paremaid põhjuseid, miks valida just see toode: Marmorette LPX on alternatiivne ökonoomne põrandakate, mida on lihtne hooldada. 56 värvitooni ja 18 erinevat värvilahendust. Kontrastide trio: kõik värvilahendused on saadaval heledates, keskmistes ja tumedates toonides. Siia liituvad veel kaks omavahel hästi sobivat halli värvi, mis on esindatud neljas värvitoonis. Tootevalik: rullmaterjal paksusega 2,5 mm ja 3,2 mm. Marmorette 2,5 on saadaval kas PUR-kaitsekihiga või LPX-viimistluskihiga. Keevisnööri värvivalikus on kõik Marmorette värvitoonid.

 

Armstrong Marmorette Acoustic LPX

Marmorette Acoustic LPX

Kahekordsed eelised! See konkurentsitult parim kombinatsioon muudab DLW linoleumi veel mugavamaks.
See Marmorette on paigaldatud mürasummutavale korgikihile. Korgikiht on valmistatud täielikult naturaalsest toormaterjalist. Tulemuseks on põrandakate, millel on mõnusam kõndida ja mis on jalgadele soe. Tootevalik: 4 mm paksune rullmaterjal.

Armstrong Marmorette AcousticPlus LPX

Marmorette AcousticPlus LPX

 

Parim helineeldumisvõime! Armstrong on välja töötanud uue DLW linoleumikollektsiooni, mille helineeldumisvõime on 17 dB. Ülihea helineeldumisvõimega põrandakattematerjal on ökonoomne lahendus mürasummutavatele betoonpaneelidele ja betoonpõrandatele.
4,0 mm paksune Marmorette AcousticPlus koosneb 2,5 mm paksusest Marmorette linoleumist džuutkanga põhjal, mis on lamineeritud 1,5 mm paksusesse polüuretaanivahtu. Selle suunatu mustri ja marmoriimitatsiooniga peenestruktuurilise põrandakatte valikus on 12 pilkuköitvat värvitooni.

Armstrong Granette PUR

Granette PUR

Imetlusväärselt sarmikas! Uue värvivalikuga Granette on veel uudsem ja väljendusrikkam.
Selle põrandakatte valikus on 8 uut värvitooni, millel kõigil on kolm värvivarjundit ja teraline muster. Granettet iseloomustavad kaunimad toonid loodusest endast: liiv, muld, puulehed, muru ja vesi. Tootevalik: 2,5 mm paksune PUR-kaitsekihiga rullmaterjal. Valikus on ka optimaalselt nähtamatu keevisnöör.

Armstrong Colorette PUR

Colorette PUR

Imetlusväärselt universaalne! Colorette ainulaadsus seisneb tema minimalistlikus mustris.
Erksatel värvidel on 7 heledamat-tumedamat hästisobivat tooni. Kollektsiooni lisandusid pilkupüüdvad hallid toonid viies, hoolikalt valitud üleminekutega heledusastmes. Kõige viimased toonid moodustavad viis briljantset värvitooni. Need on ideaalne valik sõltumata sellest, kas neid kasutatakse iseseisvalt või koos teistega: ebatavaline välimus ja mitte üksnes lastetuppa! Tootevalik: rullmaterjal paksusega 2,5 mm ja 3,2 mm, mõlemad PUR-kaitsekihiga.

Armstrong Lino Art LPX

Armstrong Lino Art LINEA LPX

Armstrong Lino Art Star LPX

Armstrong Uni Walton PUR

Uni Walton PUR

Kompromissitu ilu! DLW linoleumi tootevaliku klassikaline põrandakate: lihtne, ent samas väga elegantne.
Sellel esteetidele mõeldud linoleumil on järeleproovitud ja heakskiidetud klassikaline värvipalett, milles on 20 unikaalset ühevärvilist värvitooni. See kollektsioon algab külmadest hallidest toonidest ja lõpeb soojade hallide toonidega, helehallist kuni sügava, luksusliku mustani. Tootevalik: rullmaterjal paksusega 2,5 mm ja 3,2 mm, mõlemad PUR-kaitsekihiga.

Armstrong Linodur LPX

Linodur LPX

Paljukäidavatesse kohtadesse… Vaevalt et te leiate veel paremat põrandakatet kui suundmustriga linoleum.
DLW linoleumi kõige vastupidavamas kollektsioonis on üheksa heledat ja rõõmsat värvi. Selle vastupidav konstruktsioon, mis peab vastu isegi kahveltõstuki koormusele, sobib ideaalselt tööstushoonete põrandatele ja suure liiklustihedusega hoonetesse. Ja Linodur LCH on õige valik elektrijuhtivusele esitatud kõrgendatud nõudmiste korral. Tootevalik: LPX-viimistluskihiga 4 mm paksune rullmaterjal. Valikus on ka optimaalselt nähtamatu keevisnöör kõikides värvitoonides.

Armstrong Linodur LCH LPX

Linodur LCH LPX

Konkurentsitult turvalisim! Suurendatud juhtivusega vastupidav DLW linoleum.
See materjal on mõeldud kasutamiseks erinevates äri- ja tööstusruumides, kus maksimaalne elektriline maandustakistus peab olema 1 x 108 oomi. Linodur LCH vastab ka kohaliku ülekandetakistuse nõuetele standardi VDE 0100 kohaselt. Tootevalik: rullmaterjal paksusega 4 mm, LPX-viimistluskiht.

Armstrong Linoleum Form

Linoleum Form

Linoleum, milles on ühendatud DLW linoleumi traditsioonilised omadused ja materjali eelised, mis on vajalikud mööbli tootmiseks. Sellele materjalile on erakordselt lihtne anda soovitud vormi. Materjaliga viimistletud pinnad on kütkestavad ja elegantsed ning esmaklassiliste kasutusomadustega.
Ideaalne ka kõige julgemate ideede elluviimiseks kvaliteetse mööbli ja elementide projekteerimisel.
Kasutusomadused ja hooldus

DLW Linoleum Form on kütkestav ja elegantne matt viimistlusmaterjal, mida iseloomustavad esmaklassilised kasutusomadused.

Mustust hülgav
DLW Linoleum Form on suuresti mustust hülgav ja pehmetoimelise puhastusainega hõlpsalt puhastatav.

Antistaatiline
DLW Linoleum Form on loomu poolest antistaatiline. See materjal tõukab tolmuosakesed eemale ja täiesti märgatavalt ei lase pinnale tekkida tolmukihte.

Soe
Looduslikust toormaterjalist valmistatud DLW Linoleum Form kohandub ümbritseva temperatuuriga. See on materjal, mida on väga mõnus puudutada.

Mõnus käega puudutada
DLW Linoleum Form on elastne materjal, mille pealispind on küll tugev, kuid samas meeldivalt pehme.

GRANORTE LINOCORK

Linoleumi valmistamiseks on kasutatud looduslikke ja taaskasutatavaid toormaterjale (linaseemneõli, puidu- või korgipuru, vaigud ja peenestatud paekivi). Linoleumi pikk kasutusiga, samuti ilmekas marmorimuster ning värvid ühendavad mugavuse, kestvuse ja kauni välisilme.

Black
 
 
Camel
 
 
Coffee
 
 
Deep Red
 
 
Graphite
 
 
Ice Grey
 
 
Navy Blue
 
 
Pearl
 
 
Rose
 
 
Sienna
 
 
Spice
 
 
Steel Blue
 
 
Sunset
 
 

FLOOVER SENTO TOUCH

 

Sento Touch kannab endas traditsiooniliste linoleumide kõige innovaatilisemaid arenguid ja põhineb 100% looduslikel materjalidel. Selle kollektsiooni valikus on kaasaegsed tekstuurid ja toonid, mis muudavad ta ideaalseks põrandakatteks nii kodus kui ka äripindadel.

 

 

Sento Touch kollektsiooni toonivalik (1,08 MB)

Sento Touch tehnilised andmed (221 KB)