Menüü Vali tootegrupp

Naturaalne linoleum

Armstrong_Lino

 

linoleum

 

 
DLW linoleum – looduslik toormaterjal ja kompromissitult kaunis välisilme

Ärge tehke järeleandmisi põrandakatte valimisel – DLW linoleum on äärmiselt vastupidav, kauni disainiga ja ökonoomne! Seda looduslikest materjalidest valmistatud toodet on lihtne puhastada ja see on äärmiselt vastupidav.
Vaevalt et on olemas teist põrandakatet, millele on omistatud nii palju keskkonnasertifikaate kui DLW linoleumile.
Ja tänu PUR- ja LPX-kaitsekihtidele on selle materjali hooldamine väga lihtne.

Värvivalikus on harmoonilised looduslikud toonid alates elegantsetest hallidest kuni kaunite heledate värvideni.
DLW linoleumi kollektsioonis on ainulaadsed värvilahendused, mis annavad piiramatu loomingulise vabaduse.
Kõiki värve täiendavad ideaalselt harmoneeruvad ühe- ja mitmevärvilised toonid.
See terviklik süsteem annab hulgaliselt võimalusi erinevate värvikombinatsioonide ja -värvide kasutamiseks.

Peaaegu märkamatu keevisnööri värvivalikus on sobivad toonid kogu Marmorette
tootevaliku ning Granette ja Linoduri jaoks.

DLW linoleumon peaaegu CO2-neutraalne põrandakate, mis annab praktiliselt piiramatud disainivõimalused. Loodame, et leiate meie tootevalikust endale sobiva.

 

linoleum_armstrong_dlw
 

 

 

 

Linoleum Armstrong Marmorette LPX

Marmorette LPX linoleum

 

Toote omadused

Veenvalt lihtne! End hästi tõestanud põhikattega LPX.
Ja nüüd on veel rohkem paremaid põhjuseid, miks valida just see toode: Marmorette LPX on alternatiivne ökonoomne põrandakate, mida on lihtne hooldada. 56 värvitooni ja 18 erinevat värvilahendust. Kontrastide trio: kõik värvilahendused on saadaval heledates, keskmistes ja tumedates toonides. Siia liituvad veel kaks omavahel hästi sobivat halli värvi, mis on esindatud neljas värvitoonis. Tootevalik: rullmaterjal paksusega 2,5 mm ja 3,2 mm. Marmorette 2,5 on saadaval kas PUR-kaitsekihiga või LPX-viimistluskihiga. Keevisnööri värvivalikus on kõik Marmorette värvitoonid.

 

Linoleum Armstrong Marmorette Acoustic LPX

Marmorette Acoustic LPX

Kahekordsed eelised! See konkurentsitult parim kombinatsioon muudab DLW linoleumi veel mugavamaks.
See Marmorette on paigaldatud mürasummutavale korgikihile. Korgikiht on valmistatud täielikult naturaalsest toormaterjalist. Tulemuseks on põrandakate, millel on mõnusam kõndida ja mis on jalgadele soe. Tootevalik: 4 mm paksune rullmaterjal.

Linoleum Armstrong Marmorette AcousticPlus LPX

Marmorette AcousticPlus LPX

 

Parim helineeldumisvõime! Armstrong on välja töötanud uue DLW linoleumikollektsiooni, mille helineeldumisvõime on 17 dB. Ülihea helineeldumisvõimega põrandakattematerjal on ökonoomne lahendus mürasummutavatele betoonpaneelidele ja betoonpõrandatele.
4,0 mm paksune Marmorette AcousticPlus koosneb 2,5 mm paksusest Marmorette linoleumist džuutkanga põhjal, mis on lamineeritud 1,5 mm paksusesse polüuretaanivahtu. Selle suunatu mustri ja marmoriimitatsiooniga peenestruktuurilise põrandakatte valikus on 12 pilkuköitvat värvitooni.

Linuleum Armstrong Granette PUR

Granette PUR

Imetlusväärselt sarmikas! Uue värvivalikuga Granette on veel uudsem ja väljendusrikkam.
Selle põrandakatte valikus on 8 uut värvitooni, millel kõigil on kolm värvivarjundit ja teraline muster. Granettet iseloomustavad kaunimad toonid loodusest endast: liiv, muld, puulehed, muru ja vesi. Tootevalik: 2,5 mm paksune PUR-kaitsekihiga rullmaterjal. Valikus on ka optimaalselt nähtamatu keevisnöör.

Linoleum Armstrong Colorette PUR

Colorette PUR

Imetlusväärselt universaalne! Colorette ainulaadsus seisneb tema minimalistlikus mustris.
Erksatel värvidel on 7 heledamat-tumedamat hästisobivat tooni. Kollektsiooni lisandusid pilkupüüdvad hallid toonid viies, hoolikalt valitud üleminekutega heledusastmes. Kõige viimased toonid moodustavad viis briljantset värvitooni. Need on ideaalne valik sõltumata sellest, kas neid kasutatakse iseseisvalt või koos teistega: ebatavaline välimus ja mitte üksnes lastetuppa! Tootevalik: rullmaterjal paksusega 2,5 mm ja 3,2 mm, mõlemad PUR-kaitsekihiga.

Linoleum Armstrong Lino Art LPX

Linoleum Armstrong Lino Art Star LPX

Linoleum Armstrong Uni Walton LPX

Uni Walton LPX

Kompromissitu ilu! DLW linoleumi tootevaliku klassikaline põrandakate: lihtne, ent samas väga elegantne.
Sellel esteetidele mõeldud linoleumil on järeleproovitud ja heakskiidetud klassikaline värvipalett, milles on 14 unikaalset ühevärvilist värvitooni. See kollektsioon algab külmadest hallidest toonidest ja lõpeb soojade hallide toonidega, helehallist kuni sügava, luksusliku mustani. Tootevalik: rullmaterjal paksusega 2,5 mm ja 3,2 mm, mõlemad LPX-kaitsekihiga.

Linoleum Armstrong Linodur LPX

Linodur LPX

Paljukäidavatesse kohtadesse… Vaevalt et te leiate veel paremat põrandakatet kui suundmustriga linoleum.
DLW linoleumi kõige vastupidavamas kollektsioonis on üheksa heledat ja rõõmsat värvi. Selle vastupidav konstruktsioon, mis peab vastu isegi kahveltõstuki koormusele, sobib ideaalselt tööstushoonete põrandatele ja suure liiklustihedusega hoonetesse. Ja Linodur LCH on õige valik elektrijuhtivusele esitatud kõrgendatud nõudmiste korral. Tootevalik: LPX-viimistluskihiga 4 mm paksune rullmaterjal. Valikus on ka optimaalselt nähtamatu keevisnöör kõikides värvitoonides.

Linoleum Armstrong Linodur LCH LPX

Linodur LCH LPX

Konkurentsitult turvalisim! Suurendatud juhtivusega vastupidav DLW linoleum.
See materjal on mõeldud kasutamiseks erinevates äri- ja tööstusruumides, kus maksimaalne elektriline maandustakistus peab olema 1 x 108 oomi. Linodur LCH vastab ka kohaliku ülekandetakistuse nõuetele standardi VDE 0100 kohaselt. Tootevalik: rullmaterjal paksusega 4 mm, LPX-viimistluskiht.

   
Kodulehe hooldus