Menüü Vali tootegrupp

Laminaat Tarkett Woodstock

 

tarkett_woodstock_logo

 

 

 

TARKETT LAMINAAT
laminaatparkett_tarkett_woodstock
Tarkett laminaatparkett on esindatud kuue erineva suunitlusega kollektsiooni näol, mida ühendab ühine märksõna – kvaliteet. Iga kollektsioon esindab teatud sisekujunduse atmosfääri, pakkudes midagi nii koju, kontorisse kui ka maakodusse.

 

Woodstock 832

 

Kodukujunduse maailmas nimetatakse stiili viisiks, kuidas värvid, kujundid ja mustrid on omavahel kokku paigutatud. Woodstock 832 on looduse loodud stiil. See kollektsioon esindab elegantset valikut erinevat tooni tammepuu disainiga parketti, mis on saadaval ka erinevates formaatides: Sherwood Oaks on 1-lipiline, Broceliande Oaks 2-lipiline ja Fontainebleau Oaks 3-lipiline laminaatparkett. Nende tammemustrite realistlikku mõju toob eriti esile toodete uuenduslik struktuur, mis luuakse kõrgereljeeftehnikaga (Tarketti Genuine Tru-Touch efekt). 1-lipiliste parketilaudade tõepärasust suurendavad nende kahel äärel olevad kaldservad, mis imiteerivad oskuslikult põrandalaua faase.

Woodstock 832 on ideaalne näide Tarketti väärtustest: kõrge kvaliteediga tooted, mis toovad mugavust ja ajatut stiili. laminaatparkett-tarkett

 

HEA TEADA!

8mm laminaat
Klass 32(AC4/IC2)
TechWear & UltraBase+
Tech3S & T-Lock
Genuine Tru-Touch
2 küljest faasitud
20-aastane garantii