Menüü Vali tootegrupp

Laminaat Quick-Step

 

 

Laminaatparkett Quick Step

Belgia tootja Quick Step on laminaatparketi turu liider. Laminaat QuickStep on väga vastupidav kulumisele, võimaldades ka pikaajalisel kasutusel säilitada esmane välimus. Samuti on  Quick Step laminaadid väga valguskindlad, tagades  kauaaegse  ja stabiilse värvitoonitooni teie põrandapaneelidel. Quick Step  tooted läbivad igas tootmisstaadiumis väga tiheda kvaliteedikontrolli, mis võimaldab tootjal anda laminaatprketile 25 aastase garantii.

 

QuickStep laminaat ei oma kasutusalapiiranguid, olgu need kasvõi lastetoad ja meditsiiniasutused, vastates ja ületades kõiki hügieeni  ja sanitaarnorme .

 

1.      LÄBIPAISTEV JA KULUMISKINDEL LAMINAATPARKETI PEALISKIHT

Pealiskiht tagab kõrge vastupidavuse plekkide, kulumise, mehaaniliste löökide, kriimustuste, suitsutuha ning majapidamiskeemia vastu.  Kiht koosneb mitmetest melamiinkihtidest ning omab puidu või keraamilise plaadi struktuuri. Tänu sellistele omadustele ühineb pealmine kiht  tekstuuripildiga.

 

2.      DEKORATIIVNE KIHT

Dekoratiivne laminaaatparketi pealiskiht määrab laminaadi välimuse. Dekoratiivne kiht on kõrge resolutsiooniga foto puidust või plaadist. Puidu või plaadi tekstuur taasesitletakse väga detailselt ning kinnitatakse aluskihile  melamiinvaiguga. Hästi töödeldud mustri ja struktuuri kombinatsiooniga imiteerib see puidustruktuuri või plaati ja tagab laminaadile eriti naturaalse välimuse.

 

3. Keskmine (põhiline) kiht – HDF

HDF- kõrgtihe puitkiudplaat, on  laminaadi põhikomponendiks. Põhimaterjaliks on töödeldud puitkiud ning kõrgekekvaliteediline  melamiinvaik. Selline plaat on tugev ja stabiilne ning omab head niiskuspidavust.

 

 4. MELANIINKIHT

Melamiinkiht annab laminaatparketi paneelile erilise stabiilsuse, ei deformeeru õigete hoiutingimuste, paigalduse ja kasutuse korral.

 

Miks otsustada Quick-Step laminaatparketi kasuks:
*Quick-Step laminaatparketil on Scrats guard kriimustuskaitse.
*Hügieeniline pind, mida on lihtne hooldada- mustus ei saa koguneda parketi spetsiaalse pinnatöötluse tõttu.
*UNICLIC ühendus- lihtne ja äärmiselt tugev.
*Sobiv põrandaküttele paigaldamiseks- vali õige aluskate ning paigalda Quick-Step laminaat ujuvmeetodil.

 

   
Kodulehe hooldus