Menüü Vali tootegrupp

Laevatekk Navylam

Birma tiikpuu laevatekki kasutati esialgu laeva ehituses tekkide, kaitseäärte ja luugiavade katmiseks. Tiikpuu puit on õlise tekstuuriga puiduliik, mis kannatab hästi vett ja niiskust. Lisaks on tiigipuu tulekindel ning talub hästi kuumust ja temperatuuri kõikumisi millest tulenevalt sobib tiikpuu laevatekk edukalt ka sauna põrandal kasutamiseks.

 

Tänaseks on levinud laevateki kasutamine vannitubadesse, basseiniruumidesse ja ka eluruumidesse. Lisaks populaarseks saanud tiikpuule on sisetingimustes kasutusele võetud veel välimuselt sarnane Iroko, Aafrika tiikpuu e. Mutenye, tumedamat tooni Wenge, kollakat tooni Akaatsia ning punakat tooni Doussie.

 

Kodustuudio valikust leiate kas NAVYLAM või NAVYLAM+ laevatekke. NAVILAM valikus tarnitakse toode toorel kujul ning peale põrandale liimimist tuleb laudade vahele paigaldada mastiksi vuuk, põrand tuleb peale vuugi kuivamist lihvida ning õlitada. NAVYLAM+ tootesarjal on tehases laua külge paigaldatud mastiksi vuuk ja lauad on tehases viimistletud õliga. Antud lahendust on märkimisväärselt lihtsam ning kiirem paigaldada ja paigaldustööde maksumus peaks olema kordi soodsam.

 

laevatekk_puitporand_vannituppa_tiikpuu

Laevatekk, laevatekid, laevatekipõrand, tiikpuu laevatek, tiikpuu laevatekid, puidust vannitoapõrand, tiikpuust vannitoapõrand, tiikpuust laevatekk, tiikpuust laevatekid, niisketes ruumides puitpõrand, niiskete ruumide põrand, wenge laevatekk, tiikpuu, vannitoa põrand, tiigipuust laevateki põrand.

   
Kodulehe hooldus