Menüü Vali tootegrupp

Keraamilised plaadid Del Conca

 

Ceramica del Conca Spa asutati aastal 1979 ettevõtjate poolt kel oli kogemus ehituse alal nii Itaalias kui ka võõrsil. Ettevõtjad olid keraamiliste plaatide maailmas uustulnukad, aga teadlikud tehnoloogia arengust ning kasvavast nõudlusest turul. See oli esimene ettevõte selles tööstusharus kes uskus ükskord põletatud valge saviga glasuuritud täismassplaatide edusse ning võttis kasutusele eelmainitud plaadile sobiva tehnoloogia. Ettevõttest sai tööstuse lipulaev kes pani sihikindlalt töösse toimivaid süsteeme tootmaks kvalieetseid keraamilisi plaate.

 

Del Conca keraamiliste plaatide valikust leiate suureformaadilisi täismassplaate, suurima valiku välistingimustesse mõeldud 2-cm paksuseid plaate ja väga laia valiku väikseformaadilisi vannitoaplaate ning dekoorplaate.


Tootekataloog Del Conca plaadid >>>

 

DUE2 keraamilised plaadid välitingimustesse

terrassiplaadid_delconca

 

DUE2  2cm täismassplaate võib paigaldada killustikule või murule lahtiselt ilma neid aluspinnale kinnitamata. Samuti võib DUE2 plaate paigaldada plastikust moodulitele saades tulemuseks 4-12cm tõstetava terrassi. Loomulikult võib DUE2 plaate ka plaatimisseguga betoonpinnale liimida.

 

DUE2 plaatidest saab väga edukalt hoovi teha ilusa kõnni- või sõidutee, peenrale ümbrise, istumise või grillimise alale puhta aluspinna.

 

DUE2 seeriale on olemas kõik vajalikud trepiastmed, nurgad, puuümbrised jne.

 

taismassplaadid_delconca

keraamilised_plaadid_delconca

 

Tutvu DUE 2 õueplaatide tootevalikuga >>> 

   
Kodulehe hooldus