Menüü Vali tootegrupp

Keraamilised plaadid Cotto d'Este

keraamilised_plaadid_cottodeste


Cotto D’Este sündis aastal 1993 Paolo Mussini, ettevõtte looja ning praeguse tegevdirektori, ideest. Ta otsustas luua uue tootemargi keraamika sektori uues ja uurimata osas – kõrgekvaliteedilised põranda- ja seinaplaadid eksklusiivseid tooteid hindavale klientuurile.


Idee seisnes selles, et luua ettevõte mis suudaks pakkuda tipptasemel põranda- ja seinaplaate ning mille suur tähelepanu detailidele, viimistlusele ning tehnilisele ja esteetilisele kvaliteedile vastaks nõudlikemate klientide maitsele ja soovidele.

 
Cotto D’Este filosoofia peab oluliseks kombineerida esteetika kõrge kvaliteediga ning see iseloomustab ettevõtte tegevust. Ettevõte on aastate jooksul pidevalt arenenud ning saavutanud tipptasemel põranda- ja seinaplaatide sektoris liidri positsiooni.


Üks peamisi edu faktoreid on pidev intensiivne uurimine ja arendus mille eesmärk on leida uusi tootmismeetodeid ja tooteliine, mis vastaksid nõudlike klientide vajadustele.

Kollektsioonid >>>

 

 

 

keraamilised_plaadid_kerlite

kerlite_plaadid

elastsed_plaadid_kerliteõhukesed_plaadid_kerlite

 

 

Ilu ja kvaliteet: Cotto d'Este kaks prioriteeti
Cotto d'Este toodete kaunis välimus on väga oluline, see on osa ettevõtte olemusest milles kliendid saavad alati kindlad olla. See kaasab üksikasjalikku uurimistööd maailma ilusamate põrandate ajaloo ja arhitektuuri vallas, põhjalikku huvi detailide vastu ja ainult esmajärgulisi materjale. Tulemuseks on täismassplaadid mis on nii disainilt kui ka tehniliselt konkurentsitult parimad. Cotto d’Este on loonud unikaalse tootmisprotsessi andmaks igale tootele sügavust ja stiilipuhtust. Ettevõte toodab seitset erinevat viimistlust: soft, glass, grip, lux, matt, silk ja patinata. Suured formaadid ja lai plaadi valik muudavad Cotto d’Este kollektsiooni ahvatlevaks ka kõige nõudlikumate klientide jaoks.

Uurimistöö ja innovatsioon: Cotto d'Este kvaliteedimärgid
Cotto d'Este täismassplaate pressitakse kolmes tootmisetapis survega kuni 6200 tonni, mis annab valmistoote paksuseks 14 mm. Selle unikaalne kompaktsus muudab toote vastupidavaks (murdumiskoormus 550 kg/cm2 ja rohkem). Põlemine toimub temperatuuril kuni 1230 °C ja kestab 90 minutit võrreldes traditsiooniliste toodete 40 minutilise põlemisajaga. Eelmainitu on põhjuseks, miks Cotto d’Este täismassplaadid garanteerivad parema tehnilise soorituse kui mistahes muud keraamilised plaadid. Samadel põhjustel püsivad nende tooted perfektses seisundis kuni 20 aastat. Cotto d’Este pühendumus säilitamaks kõrget kvaliteeti uurimustöös, ressursside käsitlemises ja keskkonnasõbralik tootmine on tunnustatud maailma sertifitseerimisasutuste poolt (isO 9000, uNi, Emas, ECOlabEl).

Parim valik
Ainult mõne aastaga on Cotto d’Este end tõestanud kui selle tööstuse juhtiv ja prestiižne keraamiliste plaatide tootja. Seda fakti kinnitab suurenev arv sisekujundajaid ja arhitekte, kes valivad Cotto d'Este tooted oma projektide tarbeks. 

 

 

KERLITE

Kujutlege keraamilist plaati millel on kõik parimad täismassplaadi omadused ning see on vaid 3 mm paksune. Seda pakub Kerlite tootesari. Kerlite plaadil on palju häid omadusi ning mõned nende seast on järgmised: lihtne puhastada, Kerlite plaat on m2 kaalult kerge, seda on lihtne lõigata ja paigaldada. Kuna plaat on elastne siis ka nö. kõverate seinte korral tasandub see ideaalselt seinaga ja plaadi vuugid kattuvad ka suureformaadiliste plaatide puhul ilusti ilma kõrguste vaheta. Kerlite plaadi sobib ka hästi kohtadesse kus varemalt eelistati traditsionaalse tavapärase paksusega keraamilise plaadi asemel tooteid nagu pestavad värvid või laminaat. Kerlite on külmakindel ja mustust tõrjuv ning ei ima vedelikke ega võta lõhnu külge. Tolmu ja plekke saab veega lihtsalt eemaldada. Suuremad plaadid tähendab vähem vuukimist. Vuuk võib väiksem olla ning see teeb Kerlite plaadi ideaalselt sobivaks kohtadesse nagu tervishoiu asutused, kus hügieen ja üldine puhtus on hädavajalikud. 

LAMMUTUSETA RENOVEERIMINE
Kerlite sarja on lisandunud Kerlite Plus – lahendus, mis teeb remondi märkimisväärselt lihtsamaks. Kerlite Plus plaate saab paigaldada otse vana põranda peale ning tegemist võib olla nii puidust kui ka keraamilisest plaadist alusega. Iga plaadi taga on tihe klaaskiud võrkvooderdus, mis lisab vastupidavust ja tagab plaadi tugeva pinnale kinnitumise. Olles kerge kaaluga lisab uus Kerlite põrand juba olemasolevale põrandakattele väga vähe kaalu. Kerlite Plus on ainult natuke paksem kui klaaskiud võrkvooderduseta versioon (3.5 mm, 3 mm asemel) ning annab hea võimaluse renoveerida kodu tolmu ja mürata. Samas ei pea kulutama ka lammutusele ja aluspõranda pinna korrastamisele. Kerlite Plus plaate paigaldades ei ole vajadust kohandada uksi või põrandaliiste ega kulutada aega ja raha püsivate seadistuste liigutamisele. Kerlite Plus omab eeliseid mida on keeruline rahasse / kulutatavasse aega ümber arvestada.

 

 

KERLITE suureformaadiliste plaatide kollektsioonid >>>

   
Kodulehe hooldus