Menüü Vali tootegrupp

Keraamilised plaadid Ceramica Sant`Agostino

 keraamilised_plaadid_santagostino

 

Uued keraamiliste plaatide kollektsioonid>>>

 

Santagostinot peetakse Itaalia keraamiliste plaatide tootjate üheks lipulaevaks. Santagostino tooteid iseloomustab eriline maitsekas disain ning kõrge kvaliteet. Santagostino teeb plaadiseeriaid välja töötades koostööd väga nimekate tootedisaineritega nagu näiteks Philippe Starck.

keraamiline_plaat_stark_santagostinokeraamilised_plaadid_starkseinaplaadid_starkseinaplaat_stark


Santagostino valikust leiab väga laia valiku erinevaid formaate alates väiksemõõdulistest mosaiikplaatidest ja lõpetades suuremõõduliste põrandaplaatidega.Toodetakse nii täismassplaate kui ka valge savi põhjal vannitoaplaate.

 

Santagostino toodab poleerplaatide asemel Krystal viimistlust, mis saavutatakse plaatide põletamisele klaasikristallide lisamisel. Antud viimistlus on poleerpinnast märkimisväärselt läikivam ning ilusam.


põrandaplaadid_santagostino
Tehas, mida on alati juhtinud asutaja perekond, arendab jätkuvalt uuenduslikke tooteid ning protsesse.  Ceramica Sant'Agostino toodab kõik oma tooted Itaalias.

 

keraamiline_parkett_santagostino


Santagostino valikust leiab suure valiku vannitoaplaate nii modernsele kui ka klassikalisele maitsele. Lisaks on heas valikus saadaval ilusad dekoorplaadid ning mosaiikplaadid. Seinaplaadid on toodetud valge savi põhjal ja põrandaplaadid on täismassplaadid.

 

vannitoaplaat_santagostinovannitoaplaadid_santagostinoplaadid_vannituppa_santagostino
 

Vannitoaplaatide kollektsioon >>>
 

   
Kodulehe hooldus