Menüü Vali tootegrupp

Esta Parket

Estaparketi parketid

 

Kõik parketi tootmise etapid alates puidu kuivatamisest kuni lõpliku pakendamiseni viiakse lõpptoodangu kõrgeima kvaliteedi tagamiseks läbi meie tehases.

 

Lauad on alati täispikkuses, et näidata põrandate luksuslikkust ja ilu. Usume, et proportsioon on tipptasemel põrandakatete jaoks ülioluline ja lühikesed lauad võivad välimust rikkuda.

 

Toodame parketilaudu ainult Eesti tehases ja alustades puidu kuivatamisest, et tagada suurepärane kvaliteet. Kuivatame puitu ise, kasutades ainult rohelist energiat. Võrreldes tööstusharus tavapärase 2-nädalase kuivatamisprotsessiga, kuivatame puitu umbes 45 päeva. Aeglane kuivamine põhjustab puidus tunduvalt vähem pingeid, muutes põrandad stabiilsemaks.

 

Estaparketi alumine kiht on valmistatud kasespoonist, mis on niiskuskindel ja lisab lauale stabiilsust. Kõigi parkettkihtide ühtlane niiskustase tagab parketilaua stabiilsuse ja toimimise. 3-kihilise konstruktsiooni alumise kihina olev kasespoon tasakaalustab ideaalselt ülemise kihi väärispuu.

Meie pahtli eeliseks on see, et seda saab peitsida puidu tooniga analoogsesse tooni. Sedasi saavutame põrandate rahuliku ja loomuliku ilme, ka suuremate okste korral.

 

Estaparkett kasutab kvaliteetset Unilin lukusüsteemi.

 

Estaparkett omab M1 sertifikaati ehk tootmisprotsessis pole lisatud lenduvaid orgaanilisi ühendeid/formaldehüüde. Meie puitpõrandad on loodussõbralikud ja sobivad suurepäraselt ka allergikutele ja inimestele, kel on astma. Estaparketi põrandad on teie perele täiesti ohutud. BFL — kõrgeim tuleohutusklass (leeki aeglustavad ehitustooted – Kiirguse intensiivsus 8 kW/m2)

Soodus
Parkett saar, Ash Elegant White, 3-lip, matt lakk
108.95 EUR/pk
40.50 EUR/m²
Soodus
Laotoode
Parkett Saar, Elegant Pure Line, 3-lip, harjatud, lakk 5%
107.78 EUR/pk
40.20 EUR/m²
Soodus
Laotoode
Parkett Tamm, CD Latte, 1-lip, harjatud, faasitud, valge UV-õli 4-6%
142.56 EUR/pk
67.50 EUR/m²
Soodus
Parkett tamm, Promo, 3-lip, harjatud, matt lakk 5-11%
138.10 EUR/pk
51.30 EUR/m²
   
Kodulehe hooldus