Menüü Vali tootegrupp

Dushinurgad

Dušinurgad Sandriff Hietakari

Dushinurgad ja dushiseinad Roltechnik

Roltechnik dušinurgad ja vannid.

 

roltechnik-logo-est

roltechnik-dušinurgad

Roltechnik on üks esimesi ettevõtteid Ida Euroopas kes toodab dušinurkasid ja vanne.

 

Täna on ettevõtte tegevus jagatud kahe tehase vahel - Trebarovis ja Cervena Vodas ning tehastel on tootmis- ja laopinda kokku rohkem kui 16 000 m2.


Ettevõtte edu nii kodus kui ka rohkem kui 20 eksportturul seisneb suuresti tema tootlikuses, võimes luua kiiresti uuendusi ning individuaalse lähenemises kliendile. Eelmainitu on nende strateegia aluseks ning tänu sellele on Roltechnik Ida Euroopa üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid dušinurkade, vannide ja massaaživannide tootmises.

Tootevalik pakub lahendusi igale vannitoale. Lisaks vastatakse klientide soovidele mitte standardseid tooteid luues mis tähendab, et ettevõte toodab ka eritellimuste alusel. Oluline on märkida, et tooteid arendades ja tootes pöörab ettevõte suurt tähelepanu keskkonnasäästlikusele ning omab ka vastavaid sertifikaate mis on rahvusvaheliste standarditega kooskõlas.


Tootemargiga Roltechnik jõuab teie vannituppa Euroopa kvaliteet mis on tänaseks edu saavutanud ka kõige nõudlikematel turgudel.

 

Toodetel on tootja garantii 5a.

nanoglass-est

Nanoglass II on unikaalne pinnatöötlus klaasile mis aitab ära hoida erineva ebapuhtuse, sealhulgas katlakivi, teket. Nanoglassiga töödeldud klaas on kaitstud hõõrdumise eest ning tõrjub vett ja õliseid aineid. Lisaks on pinda lihtne puhastada.

Kõigil Roltechnik dušši- ja aurukabiinidel on tehase poolt lisatud Nanoglass II kaitsekiht !


Kuidas Nanoglass II töötab?
Pinnad mida ei ole Nanoglassiga töödeldud on kui magnetid veepiiskadele mis lahustuvad õhukeseks kihiks ning see jätab pinnale nähtava kihi katlakivi.
Nanoglass seevastu moodustab pinnale (klaas)nano-osakestest anorgaanilise molekulaarkihi, see laseb veepiiskadel ära voolata ning vesi ei kuiva pinnale. Eelnimetatud kiht laseb õhu veepiiskade alla ning vesi saab koguneda ja lihtsalt pinnalt äravoolata. Pinnad püsivad puhtad katlakivieemaldajaid kasutamata.

dushinurgad-ja-dushiseinad-roltechnik
Kuidas modernset tehnoloogiat hooldada?
Esialgu piisab kui pinda veega loputada. Pikema kasutusaja järel saab ebapuhtused klaasilt tavapäraste puhastusvahenditega eemaldada.
Pinnal ei tohi kasutada abrasiivsete toimeainetega puhastusvahendeid, terasharju või-lappe ega happe- ja leelis põhiseid kontsentraate.

Nanoglass II omadused
• Kõrge vastupidavus hõõrdumise suhtes
• Kõrge keemiline stabiilsus
• Ei mõjuta klaasi optilisi tunnuseid
• Tõrjub pinnalt vett ja õliseid aineid
• UV kiirgust taluv
• Kannatab kuumust kuni +450 °C
Tootja pakub ka täiesti uut puhastusvahendite komplekti vannitoa hooldamiseks!

Uus, professionaalne ja lihtsasti kasutatav süsteem duššikabiinide, peeglite ja glasuuritud keraamika puhastamiseks ja kaitseks. Nanoglass Complete Care puhastus- ja hooldusvahenditega saab lihtsalt eemaldada kõik ebapuhtused; näiteks seebi, katlakivi jmt. Toote kasutamiseks on kolm lihtsat sammu ning juhendi järgimine tagab toodete muretu kasutamise kaheks aastaks.
nanoglass-komplekt

 

ROLTECHNIK dushinurkade ja dushiseinade tootekataloog >>>

Dushinurk Ambient Line AMR2N
845.00 EUR/tk
 
Dushisein Walk In A
799.00 EUR/tk
 
Dushisein Walk In B
989.00 EUR/tk
 
Dushisein Walk In G
445.00 EUR/tk
 
Dushisein Walk In H
454.00 EUR/tk
 
Dushisein Walk In I
1070.00 EUR/tk
 
Dushiuks Ambient Line AMD2
555.00 EUR/tk
 
Dušisein Walk In C
560.00 EUR/tk
 
Dušisein Walk In D
965.00 EUR/tk
 
Dušisein Walk In E
1375.00 EUR/tk
 
Dušisein Walk In F
832.00 EUR/tk
 

Dušinurgad CRISTALLI

Dušinurgad Gustavsberg

Dušinurgad

Gustavsbergi dušinurgad on nii vormilt kui ka funktsionaalsuselt kõrgekvaliteedilised. Meie laiast sortimendist leiad dušinurga, mis sobib sulle ja sinu perele. Gustavsberg pakub dušinurki nii lükandustega kui ka pöördustega ja samuti dušikabiine. Gustavsbergi dušinurkade seina- ja põrandaprofiilid on reguleeritavad, võimaldades paigaldada dušinurga otse, isegi kui põrandad ja seinad on viltu. Meie dušikabiinid on hea lahendus, kui sinu vannitoa põrand ja seinad ei kannata vett. Ükskõik millist dušinurka sa ka ei vaja, meil on lahendus sinu vannitoa jaoks olemas.