Menüü Vali tootegrupp

Codex tõelistele plaatijatele

 

 

Codex – ainult tõelistele plaatijatele!

 

Codex tagab professionaalse paatimise ning looduskivide paigaldamise.

 

Codex on loodud 2007a UFLOORS Systems poolt koostöös professionaalsete plaatijatega tagamaks lihtsasti teostatavad, kvaliteetsed ning täiuslikud lahendused.

 

Aluspõranda ettevalmistus.

Codex on UFLOOR Systemsi UZIN plaatimise ja looduskivi divisioni kaubamärk mistõttu omab aluspõrandate ettevalmistuse erinevates lahendustes pikaajalist kogemust. Tulemuseks on kvaliteetsed krundid, tasandussegud, pinnakatted, eritooted ning innovatiivsed niiskust takistavad materjalid.

 

Paigaldus

Erinevat tüüpi plaadid ja looduskivid tuleks paigaldada sobiva paigaldstehnika ning toodetega. Peeneteralised tsemendi baasil liimid, dispersioonliimid, polüretaanliimid, epoliimid või looduskivile mõeldud liimid- Codexil on alati pakkuda optimaalne lahendus.

 

Vuukimine

Õige vuuk annab profesionaalsele paigaldusele viimase lihvi ning ütlasi ka täiusliku lõpptulemuse. Codexi arendus meeskond arendab pidevalt uusi tehnoloogiaid vuukimisegude tootmiseks. Toetudes viimastele tehnilistele teadmistele on pakkuda lai valik unikaalsete omadustega tooteid- tsemendi baasil peeneteralised vuugisegud, epo vuugisegud, looduskivi vuugisegud ning sanitaarsilikonid nii plaadile kui ka looduskivile.

 

Enamus lahendusi on meil laoseisus!

 

 

Plaatimissegud Codex

Silikoon Codex sg 10

Silikoon Codex sg 20

Kruntimisvahend Codex Fliesengrund

Vuugisegud Codex Brillant Color Xtra

Epo vuugi- ja plaatimissegud

Hüdroisolatsioon

   
Kodulehe hooldus