Menüü Vali tootegrupp

Akrüülvannid ROLTECHNIK


roltechnik_logo

akrüülvannid_roltechnik

Roltechnik asutati aastal 1991 ja on üks esimesi ettevõtteid Ida-Euroopas. kes toodab duššinurkasid ja vanne. Täna on ettevõtte tegevus jagatud kahe tehase vahel - Trebarovis ja Cervena Vodas ning tehastel on tootmis- ja laopinda kokku rohkem kui 16 000 m2.

Ettevõtte edu nii kodus kui ka rohkem kui 20 eksportturul seisneb suuresti tema tootlikuses, võimes luua kiiresti uuendusi ning individuaalses lähenemises kliendile. Eelmainitu on nende strateegia aluseks ning tänu sellele on Roltechnik Ida Euroopa üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid duššinurkade, vannide ja massaaživannide tootmises.

Tootevalik pakub lahendusi igale vannitoale. Lisaks vastatakse klientide soovidele mitte standardseid tooteid luues mis tähendab, et ettevõte toodab ka eritellimuste alusel. Oluline on märkida, et tooteid arendades ja tootes pöörab ettevõte suurt tähelepanu keskkonnasäästlikusele ning omab ka vastavaid sertifikaate mis on rahvusvaheliste standarditega kooskõlas.

retro vannid.
vannid_roltechnik
Tootemargiga Roltechnik jõuab teie vannituppa Euroopa kvaliteet mis on tänaseks edu saavutanud ka kõige nõudlikematel turgudel.

 

Toodetel on tootja garantii 5a.

 

ROLTECHNIK vannide kataloog >>>